Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

КОНЦЕПТ-КАРИ

skip.tertiary.navigation

СУТНІСТЬ КОНЦЕПТА C-X17

Концептуальна модель C-X17 – перший спортивний кросовер Jaguar, що поєднав яскравий дизайн та інтелектуальну динаміку марки з перевагами високої посадки водія і значною універсальністю. Він демонструє новітню архітектуру алюмінієвих конструкцій Jaguar. Побудовані на ній автомобілі покликані бути еталоном якості, надійності та витривалості.

CX-17

ВІД ІДЕЇ ДО ВТІЛЕННЯ

Універсальність досконалої модульної архітектури концепта C-X17, у якій широко застосовується алюміній, дозволяє створити на його базі чималу кількість моделей, не відмовляючись при цьому від унікального характеру, дизайну, динаміки, ходових якостей та розкоші, якими славиться Jaguar.

Перший серійний Jaguar на новітній платформі можна буде придбати вже у 2015 році. Для нового середньорозмірного спортивного седана будуть доступні різні за об'ємом та потужністю двигуни. Кожен з агрегатів отримає найсучасніші інноваційні технології для зменшення витрати пального, які дозволять не відмовлятися від незрівнянної динаміки.

handle

ТРИ ВРАЖАЮЧІ КОЛЬОРИ

Концепт C-X17 дебютував у трьох вражаючих кольорах: Caesium Blue (блакитний), Liquid Aluminium (сріблястий) та Liquid Gold (золотавий).

 • Caesium Blue (блакитний)

 • Liquid Aluminium (сріблястий)

 • Liquid Gold (золотавий)

НАША НОВА ОРІЄНТАЦІЯ ЗНАЙШЛА НОВИХ ВОДІЇВ

Після прем'єри у Франкфурті та показів у Лос-Анджелесі і Дубаї концепта C-X17 у фантастичному кольорі Liquid Aluminium у Китаї пройшла презентація неймовірно розкішної модифікації у забарвленні Liquid Gold.

Map

1. ФРАНКФУРТ – 10 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ
Франкфуртська прем’єра, 10 вересня 2013 року, концепт C-X17 кольору Caesium Blue.
2. ДУБАЙ – 6 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ
Дебют у Дубаї, 6 листопада 2013 року, концепт C-X17 кольору Liquid Aluminium.

3. ЛОС-АНДЖЕЛЕС – 19 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ Дебют у Лос-Анджелесі, 19 листопада 2013 року, концепт C-X17 кольору Liquid Aluminium.
4. ГУАНЧЖОУ – 20 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ Дебют у Гуанчжоу, 20 листопада 2013 року, концепт C-X17 кольору Liquid Gold з оснащенням салону та адаптованими для демонстрації технологіями.

КРАСА JAGUAR

Концепт C-X17 мав вийти стильним, спортивним і захопливим. Він повинен був виділятися з юрби та водночас зберігати відчуття одвічної вишуканості, традиційної для Jaguar.

Розповідає Ієн Келлам, шеф-дизайнер Jaguar: «Ми створили C-X17 "з чистого аркуша", спираючись на чітко виражений набір принципів і глибоке розуміння того, що лежить в основі кожного Jaguar: вражаючі пропорції, чисті лінії, збалансовані форми. Рішучий і потужний, але водночас сповнений принадної чуттєвості, C-X17 – чистокровний Jaguar, поза всяким сумнівом».

РОЗУМНА НАЧИНКА

У салоні C-X17 інноваційна інтерактивна технологія поєднується з сучасним поглядом на використання традиційних високоякісних матеріалів і суто британської майстерності. Результатом такого союзу є справжня вишуканість та розкіш. Привітний дизайн і загальна практичність інтер'єру поряд із його універсальністю (у тому числі завдяки місткому багажнику) означає, що цей автомобіль буде зручним для сімейних поїздок та викликатиме невдавані емоції у водія під час самотніх подорожей.

ДОСКОНАЛА ТЕХНОЛОГІЯ

 1. ЗАДНІЙ ПРИВОД

  На поверхнях з нормальним зчепленням інтелектуальна система повного привода концепту C-X17 передає тягове зусилля виключно на задні колеса, що є унікальним явищем для сегмента спортивних кросоверів. Ця технологія дозволяє максимально розкрити славетні ходові якості Jaguar. Електроніка невпинно контролює поверхню дороги та завчасно реагує на пробуксовування коліс, сприяючи покращенню курсової стійкості на слизьких ділянках і дозволяючи водієві почуватися більш упевнено.

 2. СИСТЕМА КЕРУВАННЯ ВЕКТОРОМ ТЯГИ

  Система керування вектором тяги (TVbB) не лише полегшує контроль автомобіля за рахунок втримання потрібної траєкторії на поворотах, а й знижує імовірність надмірного повертання.

 3. СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКУ ПРИ ВИХОДІ REAR EXIT DETECTION

  Система Rear Exit Detection, яку отримав концепт C-X17, контролює безпеку усіх пасажирів автомобіля у момент відкривання дверей. Ця досконала система активної безпеки попереджає про наближення об'єктів, що можуть перебувати у «мертвій» зоні пасажирів.

 4. ЕКОНОМІЧНІСТЬ

  Вражаюча динаміка, фантастичні ходові якості та взірцева економічність. Лінійка двигунів Jaguar C-X17 включає низку агрегатів різного об'єму, у тому числі нове сімейство потужних і продуктивних чотирициліндрових бензинових та дизельних двигунів. Концепт C-X17 вирізняється кращими у класі економічністю і рівнем викидів CO2, що стало реальним завдяки продуктивним двигунам та новій алюмінієвій платформі.

ГАЛЕРЕЯ

Аби ближче познайомитися з унікальним концептом C-X17, перегляньте галерею зображень.

Переглянути галерею