Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

ДВИГУН INGENIUM. ПОСІБНИК

ДІЗНАЙТЕСЬ ВСЕ, ЩО ВАС ЦІКАВИТЬ ПРО НОВИЙ ДВИГУН, НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ З УСІХ ІСНУЮЧИХ: ЯКИЙ ВІН, ЯКІ ЙОГО МОЖЛИВОСТІ ТА ЯКИМ ЧИНОМ ВІН ЗБЕРЕЖЕ ВАШІ ГРОШІ.

skip.tertiary.navigation

ЩО ТАКЕ INGENIUM?

Простими словами, Ingenium — це майбутнє двигунів Jaguar. Ingenium — це надсучасний двигун вартістю 500 млн фунтів стерлінгів для легкового автомобіля, спроектований та розроблений з чистого аркуша фахівцями нашого Engine Manufacturing Centre у Західному Мідленді. Двигун Ingenium створено для максимального збільшення динаміки, підвищення екологічної стійкості та водночас зменшення вартості володіння автомобілем.

Наразі 2,0-літрові чотирициліндрові турбодизельні двигуни вже представлені в наших абсолютно нових моделях XE та XF. Незабаром більшість існуючих та нових моделей також будуть ними оснащені.

«Споживачі у всьому світі все частіше вимагають більш екологічних, більш ефективних автомобілів, які забезпечують або навіть перевищують динамічні характеристики потужних позашляховиків чи спортивних автомобілів. Наші двигуни Ingenium підносять всі ці якості на новий рівень», — доктор Вольфганг Цібарт (Wolfgang Ziebart), технічний директор Jaguar Land Rover.

INGENIUM. КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ

  • Найбільш економічний двигун із усіх коли-небудь створених. Рівень споживання пального — 3,8 л/100 км * (комбінований цикл).
  • Нешкідливий для довкілля. Знижений рівень викидів шкідливих газів, в тому числі CO2 та оксидів азоту.
  • Економічний. Більш ефективне використання пального та зменшений рівень шкідливих викидів, що гарантує менші витрати на пальне та податки.

  • Покращені ходові характеристики. Більший крутний момент для швидшого прискорення.
  • Плавний та тихий рух. Завдяки полегшеному двигуну та технічним вдосконаленням.
  • Властивості, притаманні позашляховику. Наділений позашляховими та буксирувальними характеристиками.

Двигуни Ingenium пройшли більше двох мільйонів миль під час випробувань в реальних умовах та більше 72 000 годин динамічних випробувань, що можна порівняти з вісьмома роками експлуатації за найбільш несприятливих умов.

INGENIUM. МЕТА СТВОРЕННЯ ДВИГУНА

Основний принцип роботи компанії Jaguar — розробка нових технологій. Адже вони дозволяють покращити динамічні характеристики наших автомобілів та подарувати водіям справжнє задоволення від керування. Створюючи двигун Ingenium, ми слідували цьому принципу. Саме тому автомобілі, оснащені Ingenium, відповідають вимогам нового стандарту Euro 6, який введено в дію 1 вересня 2015 року (не включаючи Україну)

Головна особливість двигуна Ingenium полягає у тому, що він прослужить вам багато років. Двигун розроблявся з чистого аркуша найкращими у світі інженерами автомобілебудування. Ingenium не допускає жодних компромісів, адже він орієнтований на майбутнє. Цей надсучасний двигун зараз відповідає усім нормам законодавства ЄС, але разом з тим його можна легко адаптувати для інтеграції з майбутніми технологічними вдосконаленнями та змінами у законодавстві.

Ingenium також є яскравим прикладом відданості Jaguar британському інженерному мистецтву та виробництву. Ми створили 6900 робочих місць у Великобританії у Jaguar Land Rover Engine Manufacturing Centre та логістичній службі, розпочавши виробництво двигунів у країні.

«Здатність легко налаштовуватися та гнучкість — дві ключові риси Ingenium. Він здатний пристосуватися до нових вдосконалень систем подачі пального, турбонаддуву, викидів відпрацьованих газів та освітлення, які з'являться в майбутньому», — Рон Лі (Ron Lee), Jaguar Land Rover, директор з проектування силових агрегатів.

ЯК INGENIUM ВПЛИНЕ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ?

Ефективне споживання пального та нові технології, якими оснащений Ingenium, дозволяють зменшити шкідливий вплив двигуна на навколишнє середовище.

Jaguar XE, оснащений двигуном потужністю 122 кВт (163 к. с.) та механічною КПП, має показник ефективності використання пального 3,8 л/100 км (комбінований цикл) та рівень викидів CO2 лише 99 г/км. Схожі показники має абсолютно новий XF: 4 л/100 км використання пального та рівень викидів CO2 менше 104 г/км.

Ключовим чинником зниження рівня шкідливих викидів є нова рідина для очищення викидів дизельних двигунів на основі сечовини, яка допомагає знизити рівень шкідливих газів, наприклад оксидів азоту. Легка алюмінієва конструкція двигуна та вдосконалена технологія зменшення тертя також сприяють зменшенню витрат пального та рівня викидів шкідливих газів.

КОЛИ МОЖНА ПРИДБАТИ?

Двигунами Ingenium оснащено як Jaguar XE, так і абсолютно новий XF.

Щоб випробувати двигун Ingenium, замовте тест-драйв Jaguar.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram, щоб дізнатися більше новин про технологію двигунів Ingenium та майбутні моделі Jaguar.

* Офіційний показник споживання палива для Jaguar XE, діапазон у л/100 км: міський цикл — 11,6–4,4; заміський цикл — 6,1–3,44; комбінований цикл — 8,1–3,8. Викиди CO2 — 194–99 г/км. Дані офіційних випробувань на території Європейського Союзу. Тільки для порівняння. Значення, отримані під час експлуатації в реальних умовах, можуть відрізнятися.