Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

БІЗНЕС JAGUAR

skip.tertiary.navigation

БІЗНЕС JAGUAR

Понад 90 років ми розширювали межі можливого у кращих традиціях нашого засновника – сера Вільяма Лайонса (William Lyons). Він наполіг на тому, що на противагу продукції конкурентів кожен автомобіль марки повинен поєднувати потужність та красу. Його безкомпромісна стратегія визначила нові стандарти, за якими ми живемо і досі. 

Ми продовжуємо цю традицію з випуском нового F-TYPE. Цей неповторний двомісний спорткар є продовженням шляхетного родоводу, первістками якого стали моделі C, D та E-Type. Останній з них – невмирущий символ, що і донині вважається найкращим автомобілем у світі. Саме він започаткував цілий ринок, який сьогодні заново визначає модель F-TYPE.

Генотип Jaguar миттєво кидається у вічі в усій лінійці наших продуктів завдяки характерній чистоті ліній, яка є спільною ознакою всіх моделей. Маневрений і потужний, стрімкий і звабливий, упевнений та інстинктивний – усі ці якості притаманні нашим авто. 

Як компанія, Jaguar сповнений життя. Ми пишаємось нашим значенням для світової і британської економіки, що полягає у створенні тисяч робочих місць водночас із боротьбою за вдосконалення автомобільної галузі Великобританії та усього світу. Завдяки глибокій відданості нашим базовим принципам Jaguar і надалі займатиме чільне місце в авангарді преміального сегмента.