Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

РОЗРОБЛЕНО І ВИГОТОВЛЕНО У БРИТАНІЇ

skip.tertiary.navigation

РОЗРОБЛЕНО І ВИГОТОВЛЕНО У БРИТАНІЇ

Історія успіху, написана у Британії

Деякі бренди просто захоплюють уяву. Варто лише промовити їхню назву, щоб викликати у людей натхнення і захват від непідвладних часові досягнень минулого й сучасності та майбутніх перспектив. Саме таким брендом є Jaguar.

Глибоко британський за своєю суттю, він народжений справжніми геніями дизайну й інженерії усіх часів. Сьогодні ми спираємось на довгу історію створення потужних автомобілів з видатним дизайном та унікальними відчуттями від керування. Ці виняткові творіння змушують серце битися швидше.

Як завжди, ми прагнемо визначати межі можливого, тож не дивина, що саме ми – найбільший інвестор у галузі автомобільних розробок і досліджень та інженерії у Сполученому Королівстві.

Інвестиції в людей

Ми – найбільший роботодавець Великобританії в автомобільній галузі. Близько 24 тисяч фахівців світового класу працюють у наших надсучасних науково-дослідних, інженерно-технічних та виробничих центрах, розташованих на території Центральних графств. Їхні зусилля зумовлюють тонкий баланс між динамікою, технологічністю, економічністю і турботою про довкілля, який у свою чергу дав змогу вдихнути нове життя у наш бренд.

«Інновації у дизайні, інженерії та технологіях відіграють ключову роль у нашому бізнесі. Ми і надалі будемо вкладати кошти у нові продукти, створювати технології та підвищувати рівень кваліфікації працівників»Др. Ральф Спет,генеральний директор Jaguar Land Rover

За останні чотири роки ми забезпечили понад 8000 нових робочих місць, а на черзі – створення ще однієї тисячі. У 2012 році ми працевлаштували понад 300 випускників вищих навчальних закладів та подвоїли кількість стажерів. Що це дало? Ми отримали оновлений бренд і команду, що закладає підвалини майбутнього нашого бізнесу та автомобільної промисловості Британії.

Піднімаємо прапор над планетою

На додачу до лояльної аудиторії британських власників, що дедалі зростає, наші автомобілі користуються попитом в усьому світі. У нас, як у члена сім'ї Tata Motors з 2008 року, дійсно глобальні перспективи. Понад 80% наших автомобілів, які складають на сучасному заводі у місті Касл Бромвіч (Castle Bromwich), експортуються до 101 країни світу. Результат – неймовірний внесок на суму 8 мільярдів фунтів у підтримання торговельного балансу Великобританії й економічне зростання, що підтримується експортом.