Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR HERITAGE PARTS

skip.tertiary.navigation

ВІДКРИВАЄМО СВІТ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Щоб ваш E-type відповідав лінійці Jaguar, наразі доступний повний комплект 30 панелей кузова для цієї легендарної класичної моделі. Кожна точно виготовлена деталь, заново створена за допомогою надсучасної технології 3D CAD, відповідає оригінальній моделі E-type першої серії.

ВІДНОВЛЕНА ОРИГІНАЛЬНІСТЬ

У світі недарма не існує аналогів автомобіля Jaguar E-type. Справа у тому, що він є втіленням справжньої оригінальності без компромісів. Це він встановлює стандарти, яким слідують інші. І це основна причина, чому безліч власників E-type довіряють Jaguar Heritage Genuine Parts підтримувати автентичність одного з найбільш унікальних автомобілів.

ЗАНОВО ОСНАЩЕНИЙ. ЗАНОВО СПРОЕКТОВАНИЙ. ЗАНОВО ВИГОТОВЛЕНИЙ

Для повного і точного відтворення легендарного E-type наші досвідчені технічні фахівці та інженери використали надсучасну технологію сканування, щоб створити цифрову 3D-матрицю кожного дюйма оригінального автомобіля E-type першої серії. Ці надзвичайно точні результати сканування переносяться в зображення CAD для створення повної віртуальної моделі автомобіля, завдяки якій можна ідеально відкоригувати розташування панелей. І, на відміну від неоригінальних панелей, наші панелі E-type мають гальванічне покриття, стійке до корозії.

.

ПОДИВІТЬСЯ НА ВІДРОДЖЕННЯ ВАШОГО E-TYPE

Останні інженерні здобутки для класичних Jaguar