Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

КОЛЕКЦІЯ JAGUAR HERITAGE

skip.tertiary.navigation

КОЛЕКЦІЯ JAGUAR HERITAGE

Ми, у компанії Jaguar, дуже пишаємося нашою унікальною спадщиною та прекрасними інноваційними автомобілями, завдяки яким ми стали відомими. Ми прагнемо берегти традиції неперевершеного британського автомобілебудування, саме тому минулого року ми придбали колекцією Джеймса Халла (James Hull) — найбільшу з відомих у світі приватних колекцій британських класичних автомобілів.

 

Д-р. Джеймс Халл особисто зізнавався, що у нього виникла «пристрасть до Jaguar». Його колекція налічує 130 автомобілів, зокрема найперші моделі, включаючи оригінальний автомобіль Swallow Sidecar 1920 року випуску — найперший автомобіль, створений засновником компанії Jaguar сером Вільямом Лайонсом (Sir William Lyons). 

До складу приголомшливої колекції входять надзвичайно рідкісні автомобілі на кшталт SS100, модель XK120 з корпусом з алюмінієвого сплаву та прекрасні моделі Jaguar XKSS та D-type. До складу колекції також входять дитячі педальні автомобілі у хорошому стані. Наприклад, автомобіль Jaguar Mark X, який належав серу Вільяму Лайонсу. 

«Ми раді, що Jaguar Land Rover вдалося укласти угоду з Джеймсом Халлом і тепер ми зможемо зберегти цю надзвичайну колекцію автомобілів Jaguar та інших британських виробників для майбутніх поколінь, — зазначає Джон Едвардс (John Edwards), керуючий директор Jaguar Special Vehicle Operations. — У нас з Джеймсом одна мета — залишити цю колекцію у межах Великобританії. Ми раді, що наша спільна угода дозволяє зберегти її для майбутніх поколінь».

Д-р. Джеймс Халл задоволений, що його колекцією буде опікуватися Jaguar Land Rover. «Я багато подорожував світом, щоб зібрати цю колекцію. Це робота всього мого життя, яку я виконував із задоволенням, — розповідає він. — Із самого початку я прагнув зберегти колекцію у межах нашої країни… Jaguar ідеально підходить для цієї ролі. Я впевнений, що колекція у надійних руках».

Фахівці майстерні Jaguar Heritage займаються обслуговуванням автомобілів, які входять до складу колекцій. Деякі з них можна побачити у Автоцентрі Gaydon’s Heritage та випробувати на майданчику Heritage Driving Experience.