Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR HERITAGE PARTS

skip.tertiary.navigation

JAGUAR HERITAGE PARTS

Забезпечуючи оригінальними запасними деталями для класичних автомобілів Jaguar тисячі клієнтів у всьому світі, Jaguar Heritage Parts в першу чергу має за мету надати клієнтам, які володіють старими автомобілями, якісні оригінальні продукти та високоякісний сервіс. 

Постачальники намагаються завжди виготовляти запасні частини згідно з точними специфікаціями Jaguar. Використовуючи унікальні креслення та інструменти Jaguar, можна зберегти автентичність оригінальних деталей.

ОНОВЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Запасні частини, які виготовляються в рамках програми Jaguar Heritage Genuine Panels — не просто копії, вони є відродженням традиції. Відповідність оригіналу та спадщині — безперечно, це Jaguar.

ВЕЛИКИЙ ВИБІР ЗАПЧАСТИН

У Jaguar Heritage Parts зберігаються запчастини, аксесуари та витратні матеріали для таких моделей Jaguar та Daimler: X300 (6 та 12 циліндрів), XJS, серії 3 XJ12, XJ6, XJ8 (X308) та XJ12 XJ40 (XJ81), а також Daimler Limousine до 1992 року випуску, у 2015 році до лінійки Heritage Parts було додано XK8/R (X100).

ОРИГІНАЛЬНИЙ ВИРІБ

Для популяризації автомобілів Jaguar у світі Jaguar Heritage Parts пропонує багатомовний каталог та онлайн-систему замовлень Jaguar, яка налічує більше 22 000 артикулів, разом зі схемами та інформацією щодо застосування автомобіля та оновлення. 

Jaguar Heritage Parts прагне, щоб власники класичних автомобілів отримували послуги та оригінальні деталі такої ж якості, яку отримують власники нових Jaguar. Використовуючи оригінальні деталі Jaguar, які постачаються безпосередньо компанією Jaguar, власники старих автомобілів зможуть підтримувати свої автомобілі в робочому стані набагато довше та будуть впевнені, що всі деталі, виготовлені з великою точністю, працюють максимально ефективно.

 

Або зв'яжіться з нами за телефоном 02476 565708 чи надішліть листа на jhparts@jaguar.com