Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

МАЙСТЕРНЯ JAGUAR HERITAGE

skip.tertiary.navigation

МАЙСТЕРНЯ JAGUAR HERITAGE

Jaguar прагне забезпечити фахове технічне обслуговування всіх класичних автомобілів. Нова майстерня Jaguar Heritage Workshop — це визнаний затверджений сервісний центр (Approved Service Centre), який надає послуги з перевірки стану, технічного обслуговування, ремонту, оновлення та поради щодо вдосконалення всіх класичних моделей, які були створені нами будь-коли і витримали випробування часом.

ХТО ЗМОЖЕ ВДОСКОНАЛИТИ ВАШ JAGUAR КРАЩЕ, НІЖ КОМПАНІЯ JAGUAR?

Майстерня Jaguar Heritage знаходиться на території історичного заводу Browns Lane в місті Ковентрі у Великобританії. Вона розташована менш ніж за сто метрів від місця створення оригінальних автомобілів у 1963 році. Першочерговим завданням працівників майстерні було створення нового Lightweight E-type — першої відновленої моделі з колекції Jaguar Heritage.

Інформація про загальне гарантійне сервісне обслуговування, яке забезпечується майстернею Heritage Workshop, вноситься у сервісну книжку Jaguar, яка надається власнику автомобіля разом з документом з високоякісними фотографіями. Крім того, у книжку також може ставитись штамп про проведення певної процедури. Всі роботи виконуються фаховими інженерами Jaguar, забезпечуючи якість повністю затверджених сервісних послуг Jaguar — гарантований захист ваших інвестицій у автомобіль. Навіть очищення здійснюється експертом. 

Можливості Heritage Workshop сягають далеко за межі звичайного обслуговування. Здатні створити абсолютно новий Lightweight E-type з чистого аркуша, фахівці майстерні пропонують індивідуальні послуги, такі як загальне гарантійне технічне обслуговування, ремонт та оновлення будь-якого автомобіля Jaguar.

Фахівці майстерні Jaguar Heritage заберуть (та доставлять) автомобілі для технічного обслуговування, ремонту та оновлення з будь?якого місця Великобританії або, у разі знаходження клієнтів за кордоном, з будь-якого порту чи аеропорту Великобританії.

Фахові інженери Heritage Workshop завжди готові допомогти зберегти та оновити класичні автомобілі Jaguar з усього світу.

Для отримання додаткової інформації
телефонуйте за номером 0203 601 1255 або надішліть електронного листа на адресу  heritage@jaguar.com