Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

LIGHTWEIGHT E-TYPE

skip.tertiary.navigation

LIGHTWEIGHT E-TYPE

Історія, що розпочалась у 1963 році, знайшла своє продовження у 2015 році. 

Престижні моделі «Special FT» Lightweight E-type наступного покоління з алюмінієвим корпусом нового стилю були вперше сконструйовані у 60-х роках. Тоді планувалось створити 18 автомобілів, але реалізувати вдалося лише 12. Майже 50 років по тому ми вирішили довести справу до кінця. Нестворені автомобілі отримали назву «шістка, якої бракувало» («The Missing Six»).

Відтворення класики 

«Створюючи Lightweight E-type, ми як команда дизайнерів зробили все можливе, щоб він відповідав оригінальній роботі сера Вільяма Лайонса (Sir William Lyons) та Малькольма Сейера (Malcolm Sayer). Ретельна увага до деталей при відновленні цього автомобіля, як і при створенні кожного Jaguar, була для нас першочерговим завданням. Я впевнений, в результаті новий Lightweight E-type справляє таке ж приголомшливе враження, як і оригінальний». 
Ієн Каллум (Ian Callum), директор із дизайну Jaguar 

Шість нових моделей Lightweight E-type зроблено з любов'ю, кожен з них створений згідно з точною специфікацією останнього 12 автомобіля, виробленого у 1964 році.

Кожен автомобіль із «шістки, якої бракувало» був створений вручну на легендарному заводі Browns Lane — виробничій базі Jaguar, де з'явилися перші оригінальні моделі Lightweight E?type. Нові моделі відображають дух оригінальних автомобілів. В процесі їх створення використовувались всі знання та вміння інженерів Jaguar, які розробили найкращу в світі технологію легких алюмінієвих корпусів, якою оснащені сучасні моделі Jaguar на кшталт F-TYPE та XE. 

Всередині новий Lightweight — вдосконалена версія рядного шестициліндрового двигуна автомобіля XK. Саме такий двигун допоміг перемогти моделям Jaguar C-Type та D-Type у перегонах «24 години Ле-Мана». 

Випробування та навчання 

Інженерний прототип — Car Zero — був створений у 2014 році і представлений на відкритті Pebble Beach Automotive Weekend, найбільш престижного заходу для класичних автомобілів. 

Car Zero розроблявся підрозділом, який створює прототипи Jaguar, тому всі процеси та процедури збірки були дотримані від самого початку.

Оригінальний дизайн, сучасні технології 

Щоб автомобілі з «шістки, якої бракувало» відповідали оригінальному дизайну, вони були створені з використанням матеріалів та методів, які застосовувалися для перших 12 моделей Lightweight E-type. Оригінальний дизайн доповнюється сучасними технологіями, завдяки чому дизайнери та інженери змогли максимально точно відтворити оригінал.

Внутрішня і зовнішня поверхні кожної частини корпусу Lightweight були оцифровані за допомогою надсучасної технології сканування Jaguar. Завдяки високій роздільній здатності сканування розміри та форми поверхні були записані з точністю до часток міліметра. Це дало змогу технічним фахівцям Jaguar визначити послідовність процесу збірки корпусу у 1960-х роках та відтворити її сьогодні. 

Результат 

Увага до деталей та фаховість допомогли досягти вражаючого результату — ми створили шість нових моделей Lightweight, які повністю повторюють оригінали. 

Під час створення Lightweight E-type працівники майстерні Jaguar Heritage мали змогу використати неперевершені навички та знання великої кількості талановитих інженерів та технічних фахівців, які працюють в різних підрозділах Jaguar. 

Шість клієнтів стали власниками одного з найрідкісніших автомобілів на планеті — оновленого Lightweight E-type, створеного вручну на заводі Browns Lane, такого ж престижного, як і один з оригіналів.

ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ НА ВЛАСНІ ОЧІ