Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

ПОХОДЖЕННЯ F-PACE

У 2016 році було представлено F-PACE — перший позашляховик від Jaguar. У цій статті ми розповімо, яким чином вдалося поєднати стиль позашляховика та ключові цінності Jaguar у моделі, заснованій на концепті C-X17.

C-X17 був показаний на Motor Show у Франкфурті у 2013 році. Повноцінна ж модель, яка отримала назву F-PACE, була представлена світу у 2015 році. F-PACE вразила відвідувачів у Франкфурті не лише як перший позашляховик від Jaguar, а водночас як модель, надзвичайно схожа на оригінальний концепт. Такі елементи, як тонкі повністю світлодіодні фари, ковані 22-дюймові колеса та короткий передній звис, доповнили її образ.

Концепт C-X17 — перший в історії позашляховик від проектно-конструкторського відділу Jaguar. Це від самого початку стало певним викликом для директора з проектування Ієна Каллума (Ian Callum) та його команди. Ієн чітко усвідомлював, що його команда не може відмовитися від ключових дизайнерських цінностей Jaguar.

Автомобіль повинен бути стильним, спортивним, вражаючим і водночас практичним, як справжній позашляховик. Більше того, він повинен виділятися із загалу і водночас зберігати вишуканість Jaguar.

«Ми розробили C-X17 з чистого аркуша з певним набором принципів, глибоким відчуттям того, що робить Jaguar самим собою: чіткі лінії, чудові пропорції, баланс форми, агресивність та потужність і водночас надзвичайна чуйність, — каже Ієн. — C-X17 — це, безперечно, Jaguar».

Повторюючи дві лінії у вигляді серця F-TYPE, F-PACE має дві чіткі лінії, які візуально з'єднують його плечі зі стегнами, в той час як подовжені вікна додають враження до загальної ставності автомобіля.

Світлодіодні фари дальнього світла та ходові вогні у формі літери «J» натякають на родинні зв'язки F-PACE із седанами, в той час як решітка радіатора з вбудованими алюмінієвими пластинами, які закриваються для покращення аеродинаміки, виконана в стилі XJ. Ззаду автомобіль надзвичайно схожий на «спорткар», а вигнуті закінчення лінії даху разом зі спойлером, який розташовано над круто нахиленим заднім вікном, посилюють спортивний стиль кроссовера. І це не просто естетична відмінність, а один із компонентів, завдяки яким автомобіль має вдосконалену аеродинаміку та менше забруднює навколишнє середовище викидами шкідливих газів.

«F-Pace повністю відповідає стандарту компанії Jaguar. Його неможливо сплутати з іншим автомобілем. Елементи та деталі його салону перевершать всі ваші сподівання. Завдяки нашому зваженому підходу до поверхонь, пропорцій та чіткості ліній ми розробили, як я вважаю, найбільш збалансований та найбільш привабливий автомобіль у своєму класі. Jaguar F-PACE — це, безумовно, практичний спорткар», — Ієн Каллум, директор з проектування, Jaguar.

Модельний ряд нового F-PACE, який буде запущено в продаж весною 2016 року, складатиметься з F-PACE Prestige, F-PACE Portfolio, F-PACE R-Sport, F-PACE S та F PACE First Edition.

Дізнайтеся більше про моделі F-PACE.

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ВІД JAGUAR