Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

ВСЕВИДЯЧЕ ОКО JAGUAR

Кажуть, що очі — це дзеркало душі. Погляньте на фари Jaguar і ви в цьому переконаєтесь. Побачивши їх на відстані, ви одразу зрозумієте, що автомобіль належить до модельного ряду Jaguar. Зблизька ж ви побачите суто індивідуальні риси кожної моделі.

«Фари завжди повинні заявляти про себе, — каже Вейн Берджесс (Wayne Burgess), директор виробничого відділу. — Під час оновлення дизайну фар XF для моделі 2011 року випуску ми прагнули отримати характерний вигляд, який буде миттєво впізнаваним та який пасуватиме іншим моделям Jaguar. На створення так званих родинних рис нас надихнули «аркоподібні брови» XJ».

Берджесс продовжує пояснювати: «Лампи — це одна з ділянок, де завдяки технологіям ми маємо досить багато свободи у створенні графічних контурів. Це тому, що ми можемо створити настільки малі прожектори, що вони підійдуть практично до будь-якої форми фар. Ми прагнули, щоб фари виглядали як гарні, високотехнологічні моделі всередині скляної подарункової коробки».

Технології, використані у фарах дальнього світла Jaguar, також досконалі. Ксенонові високо інтенсивні газорозрядні (HID) лампи вдвічі яскравіші за галогенні та мають колір, схожий на денне світло. Завдяки цьому дорожню розмітку та знаки краще видно, що гарантує безпечніше керування автомобілем. Крім того, вони довше служать та використовують майже вдвічі менше енергії.

Пакет з біксеноновою функцією означає, що обидві фари близького та дальнього світла знаходяться в одному компактному модулі. Залежно від швидкості руху та кута повороту рульового колеса система адаптивного переднього світла (Adaptive Front Lighting) повертає фари на кут до 14° назовні та до 7° всередину для кращого освітлення. Інтелектуальна система керування дальнім світлом автоматично перемикає фари на ближнє світло при наближенні зустрічного транспорту і знову повертає у режим дальнього світла, коли зустрічний автомобіль проїде.

Найбільш характерними елементами фар дальнього світла Jaguar є денні ходові вогні, які підкреслюють їх форму. Дизайнери назвали цю унікальну форму «J-blade» («J-лезо»).

У моделях XF, XJ та F-TYPE фари «J-blade» зроблені зі стрічки з 24 світлодіодів, кожен з яких досягає максимальної яскравості за 40 мілісекунд — у 10 разів швидше, ніж блимає око людини. У «J-blade» моделей XE використовується світлова трубка — фактично гнучка трубка, на кінцях якої знаходяться світлодіоди зі складною внутрішньою системою відбивачів, які направляють світло вперед. Це надає фарам більш плавної форми.

«Зблизька кінцевий результат виглядає майже як коштовності, — каже Вейн. — Однак на відстані 300 ярдів ви одразу скажете, що ці фари належать Jaguar. І це саме те, чого ми прагнули».

Потужні, інтелектуальні фари виглядають приголомшливо як зблизька, так і здалека. Фари Jaguar — це витвори мистецтва з погляду технологій та дизайну.
Дізнайтесь більше про фари F-TYPE..

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ВІД JAGUAR