Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

ВИПРОБУВАННЯ F-PACE

 

Ми випробували межі можливостей F-PACE. Приїхавши до Дубаї через пустелю за температури 40 °C та витримавши –20 °C у Швеції, зараз цей позашляховик демонструє свою потужність у західному Уельсі на нашому випробувальному майданчику у Брекон Біконс (Brecon Beacons). Тут ви можете поглянути за лаштунки випробувань F-PACE. Ми перевіримо його ходові характеристики, змусивши автомобіль діяти у непередбачуваних, реальних умовах.

НАВІЩО МИ ПРОВОДИМО ВИПРОБУВАННЯ НА НАШОМУ МАЙДАНЧИКУ ДЛЯ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ?

Ми створили тут різноманітні екстремальні умови. На майданчику можна змоделювати умови австралійського бездоріжжя, російських снігових заметів, віддалених доріг гірської місцевості Шотландії тощо. Тобто тут кожен новий Jaguar працює на межі можливостей. Завдяки цьому ми впевнені, що кожна подорож у F-PACE буде безпечною та цікавою незалежно від навколишніх умов. Коли ми стверджуємо, що F-PACE може долати будь-які дороги та поверхні, ми не перебільшуємо.

Ви не можете знати наперед, які шляхи вам доведеться долати протягом подорожі. Тому ми створили непередбачуваний та неконтрольований випробувальний майданчик, умови на якому відповідають природнім. Тож навіть якщо ви будете приголомшені навколишніми умовами під час поїздки, то F PACE — ні. Ми впевнені, що його технології працюють в унісон з реальними потребами та відповідно до них. Ми знаходимо обмеження в роботі F PACE та намагаємось позбавитись від них, вдосконалюючи автомобіль та враховуючи потреби кожного водія.

ДО ПОДОРОЖЕЙ В ЯКИХ УМОВАХ ГОТОВИЙ F PACE?

Відповідь може вас здивувати — у будь-яких, передбачених природою. Часто це суміш бруду та хвої. Зчеплення автомобіля з такою поверхнею нагадує зчеплення з полірованою кригою. Або скелясті ухили з вибоїнами, завдяки яким було точно налаштовано найкращий у класі дорожній просвіт F PACE — 213 мм. Як динамічний позашляховик, F PACE також долає вкриті гравієм прямі ділянки та круті повороти.

Всі ці умови разом створюють неперевершене випробувальне середовище для всіх вузлів автомобіля. Тобто коли ви вирішите обрати більш складну дорогу, F PACE знатиме, як поводитись за подібних умов, оскільки він стикався з ними раніше, і забезпечить комфортне керування.

ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ ТУТ ВИПРОБОВУЮТЬСЯ?

Ми випробовуємо межі можливостей всіх складових автомобіля: силовий агрегат та гальмівну систему, адаптивну динаміку (Adaptive Dynamics), контроль тягового зусилля, систему запобігання перекиданню, його дорожній просвіт, геометрію та систему повного привода (AWD). Щоб забезпечити гнучке керування незалежно від поверхні, ми спроектували у F-PACE розподіл крутного моменту відповідно до потреб системи AWD. Вона автоматично та непомітно розподіляє потужність між передніми та задніми колесами.

На поверхнях з низьким зчепленням (лід, сніг, бруд) AWD передає більше крутного моменту на передні колеса. А коли зчеплення повертається до нормальних показників, крутний момент знову передається на задні колеса, щоб автомобіль не втрачав потужності спортивного автомобіля. F-PACE плавно передає 90 % крутного моменту із задніх коліс на передні усього за 165 мілісекунд. Завдяки цьому ви отримуєте дві основні переваги — впевненість AWD, коли це потрібно, та спритність задньоприводного автомобіля за сприятливих умов.

Ми також точно налаштували технології допомоги водієві, щоб ви впевнено керували автомобілем у найнесприятливіших умовах. До їх складу входять система адаптивного реагування на тип поверхні (Adaptive Surface Response), система підтримання швидкості на будь-яких покриттях (All Surface Progress Control) та система запуску при низькому зчепленні (Low Friction Launch). Ці технології були спеціально розроблені, щоб зменшити навантаження на водія за складних умов, таких як сніг, крига, бруд та волога трава.

РЕЗУЛЬТАТ

Наша кінцева мета — позбавити водія стресу під час керування автомобілем за будь-яких умов та на будь-яких дорогах. Це означає не просто на шосе та дорогах класу В, а дійсно на будь-яких. Під час зупинки на переповненій стоянці на вологій траві ви можете бути певні, що не застрягнете в бруді. Коли ваш маршрут заведе вас на сільську дорогу замість асфальтованої, ви будете почуватись впевнено. А якщо ви захочете отримати ще більше вражень, сміливо рушайте по бездоріжжю.

Зміна умов не вплине на вашу впевненість під час керування. Ви зможете подолати крижану дорогу, затоплену переправу через річку та грузький схил.

Без жодних компромісів незважаючи на погоду чи дорожні умови ви завжди будете відчувати впевненість. Завдяки нашому режиму випробувань повного привода ми збалансували динамічність F-PACE відповідно до потреб.

БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ ВІД JAGUAR