Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ (SVO)

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Jaguar.

SVO пропонує унікальні колекційні моделі, що поставляють лише в декількох екзеплярах. Кожен автомобіль демонструє найкращі розробки компанії Jaguar - приголомшливу продуктивність, неперевершену розкіш та передові технології.

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ПІДРОЗДІЛУ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІB

Підрозділ з розробки ексклюзивних автомобілів розміщується у новій будівлі вартістю 20 мільйонів фунтів у м. Варвікшир Англія. Цей видатний спеціалізований центр Jaguar Land Rover’s об’єднує 200 автомобільних спеціалістів. Площа центру складає 20 000 м2  та включає 40 пунктів діагностики та провідне малярне обладнання.

F-TYPE SVR

F-TYPE SVR дійсно захоплює. Це витвір мистецтва, наділений передовими технологіями та винятковою аеродинамікою. Команда інженерів поставила перед собою ціль: розігнати F-TYPE до 320 км/год, і їм це вдалося.

F-TYPE SVR

Двигун 575 к.с. V8 розганяється до 100 км всього за 3,6 секунди. Сконфігурована аеродинаміка та карбонове заднє крило значно знизили лобовий опір на швидкості, зменшуючи при цьому коефіцієнт підйому крила на 45 відсотків, для досягнення ще більшої стабільності в повороті. За допомогою інтелектуальної системи повного приводу, автомобіль здатен видавати 320 км/год за будь-яких погодніх умов. F-TYPE став легшим, потужнішим, більш аеродинамічним і, як результат ще швидшим.

БІЛЬШЕ ПРО SVR