Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

НОВИНИ

 • ПЕРШІ У СВІТІ ЕЛЕКТРИЧНІ ТАКСІ З БЕЗДРОТОВОЮ ЗАРЯДКОЮ
  26 червня 2020

  ПЕРШІ У СВІТІ ЕЛЕКТРИЧНІ ТАКСІ З БЕЗДРОТОВОЮ ЗАРЯДКОЮ

  Jaguar Land Rover підтримує столицю Норвегії Осло у запуску мережі таксі, що заряджаються без кабелю. В межах програми ElectriCity автовиробник приєднається до партнерів: скандинавського оператора таксі Cabonline (NorgesTaxi AS), найбільшого в регіоні оператора зарядних локацій Fortum Recharge, американського розробника технологій Momentum Dynamics та самого міста Осло.

 • РЕКОРДНІ ПРОДАЖІ ПЕРСОНАЛІЗОВАНИХ АВТО JAGUAR ТА LAND ROVER SVO ЗА 2019-2020 ФІНАНСОВИЙ РІК
  20 травня 2020

  РЕКОРДНІ ПРОДАЖІ ПЕРСОНАЛІЗОВАНИХ АВТО JAGUAR ТА LAND ROVER SVO ЗА 2019-2020 ФІНАНСОВИЙ РІК

  Special Vehicle Operations, підрозділ Jaguar Land Rover, продав більше 9 500 високопродуктивних та преміальних SV моделей за 2019-2020 фінансовий рік – більше на 64% порівняно з 2018-2019 фінансовим роком.

 • JAGUAR ПРОПОНУЄ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ДИЗАЙНУ ЕЛЕКТРОКАРУ ЧЕРЕЗ СЕРІЮ ФІЛЬМІВ
  19 травня 2020

  JAGUAR ПРОПОНУЄ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ДИЗАЙНУ ЕЛЕКТРОКАРУ ЧЕРЕЗ СЕРІЮ ФІЛЬМІВ

  Для заохочення креативу в домашніх умовах, серією фільмів із майстер-класу Jaguar знайомить аудиторію з процесом дизайну автомобілів. Розміщені дизайнерами Jaguar, чотирисерійні епізоди демонструють прогрес у дизайні повністю електричного авто I-PACE: від початкових етапів проектування до експертних консультацій та порад з кожної дисципліни, представленої у фільмах.

 • З 18 ТРАВНЯ КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ВІДНОВЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО
  24 квітня 2020

  З 18 ТРАВНЯ КОМПАНІЯ JAGUAR LAND ROVER ВІДНОВЛЮЄ ВИРОБНИЦТВО

  Jaguar Land Rover планує поступово відновлювати виробництво, починаючи з 18 травня. Після тривалого карантину, першими відкриються виробничі заводи в Соліхалі у Великобританії, а також Словаччині та Австрії.

 • ГРАФІК РОБОТИ ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ У СВЯТКОВІ ДНІ
  17 квітня 2020

  ГРАФІК РОБОТИ ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ У СВЯТКОВІ ДНІ

  Зі Святом Пасхи! Христос Воскрес! Нехай в Вашій душі розквітнуть віра, надія та любов. Нехай лагідне весняне сонце зігріє вас своїм теплом та подарує найяскравіші емоції. А неприємності обходять стороною Вас та Вашу родину!

 • ОТРИМАЙТЕ ДИСТАНЦІЙНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ ВІД JAGUAR LAND ROVER ПІД ЧАС КАРАНТИНУ
  06 квітня 2020

  ОТРИМАЙТЕ ДИСТАНЦІЙНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ ВІД JAGUAR LAND ROVER ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

  Дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» із усією відповідальністю ставиться до поточної ситуації в країні і світі. І сьогодні, як ніколи, дуже важливо дотримуватися правил поведінки та обмежень, введених на період карантину. В інтересах наших клієнтів та співробітників ми втілили у життя рішення, спрямовані на захист їхнього здоров’я та запобігання розповсюдженню вірусу COVID-19.

 • JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА ПРАЦЮЄ В ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ З ДОТРИМАННЯМ ВИМОГ КМУ
  06 квітня 2020

  JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА ПРАЦЮЄ В ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ З ДОТРИМАННЯМ ВИМОГ КМУ

  Шановні клієнти! Повідомляємо вам, що дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» працює в звичному режимі, але з дотриманням санітарних норм згідно з рекомендаціями МОЗ України, як працівниками, так і відвідувачами.

 • ЯК ПРОВОДИТИ ГІГІЄНУ АВТОМОБІЛЯ, АБИ ЗМЕНШИТИ РИЗИК ПОШИРЕННЯ COVID-19
  03 квітня 2020

  ЯК ПРОВОДИТИ ГІГІЄНУ АВТОМОБІЛЯ, АБИ ЗМЕНШИТИ РИЗИК ПОШИРЕННЯ COVID-19

  Сьогодні, аби уникнути розповсюдження коронавірусу територією України, кожному автовласнику слід ретельно обробляти транспортний засіб у період його експлуатації. Дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» дослідив найнебезпечніші зони в автомобілях та розробив коротку інструкцію для їх ефективної дезінфекції.

 • КУПУЙ ОНЛАЙН В JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА
  01 квітня 2020

  КУПУЙ ОНЛАЙН В JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

  Дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» піклується про безпеку своїх клієнтів та їх сімей, і переводить продаж автомобілів в онлайн режим. Найголовніше, на протязі всього процесу оформлення замовлення ви залишаєтеся вдома.

 • ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19 ТА РЕЖИМ РОБОТИ ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ
  28 березня 2020

  ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19 ТА РЕЖИМ РОБОТИ ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ

  Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку із запровадженням карантину, інших обмежувальних заходів, з метою недопущення масового поширення коронавірусу COVID-19 дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» працює згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України

Більше новин