Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

01 жовтня 2018

ОФІЦІЙНО ВІДКРИТО НОВИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

26 вересня 2018 року відбулося офіційне відкриття нового концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса. Це перший концептуальний дилерський центр Jaguar Land Rover на Півдні України, побудований відповідно до нового глобального стандарту "арочного" дизайну приміщення.

Дилерський центр відрізняється не тільки інноваційним підходом в будівництві. У дилерському центрі впроваджений принцип клієнтоорієнтованості, що дозволяє відвідувачам автосалону отримувати гарне обслуговування. Jaguar Land Rover Одеса надає першокласний сервіс, який дозволяє клієнтам отримати унікальний досвід від знайомства з автомобілями.

На церемонії урочистого відкриття були присутні власники компанії, почесні гості та зірки шоу-бізнесу.

 

Гості заходу мали можливість здійснити екскурсію концептуальним дилерським центром, відпочити в лаунж-зоні та познайомитися з майбутнім автоіндустрії – з першим електрокаром Jaguar – неймовірним I-PACE, ну і звичайно сфотографуватися з ним на згадку про цю чудову подію.

Кожен бажаючий мав шанс стати переможцем у розіграші приємних подарунків.

В цей урочистий вечір на сцені виступила українська співачка Sonya Kay, яка брала участь у світовій активації Jaguar – SET THE PACE разом з Dua Lipa. Sonya Kay відкрила гостям нові горизонти сучасної музики та представила свою нову пісню, створену спеціально для Jaguar.

Також, своїм неймовірним голосом доторкнулася до кожного серця українська співачка Гайтана.

Просторий автосалон Jaguar Land Rover Одеса загальною площею майже 2 544 квадратних метра дозволяє представити весь модельний ряд автомобілів Jaguar та Land Rover. Зона сервісу в 567 квадратних метра дає можливість одночасно обслуговувати 8 автомобілів.

Запрошуємо вас у новий дилерський центр Jaguar Land Rover Одеса за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б