Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

19 листопада 2018

70 РОКІВ СПОРТИВНОЇ ІСТОРІЇ JAGUAR

Від появи XK120 у 1948 році, спортивні перегони та спортивні автомобілі були невід'ємною частиною спадщини бренду Jaguar, кульмінацією цієї історії став F-TYPE, який здобув більш ніж 170 нагород у світі. Сьогодні ми святкуємо 70 років спортивної історії Jaguar, та представляємо F-TYPE Checkered Flag Limited Edition.

Створений на базі F-TYPE R-Dynamic Coup? та Convertible, доступний із потужними 4 та 6-ти циліндровими двигунами, Checkered Flag отримав ряд візуальних оновлень та вдосконалений, орієнтований на водія салон «1 + 1».

Основні оновлення включають чорний контрастний дах у кузові купе та розкішний інтер'єр виконаний у шкірі Windsor із функціональними сидіннями з підшипниками та оригінальним тисненням, центральну консоль оздоблену алюмінієм, а також спортивне кермо Jaguar логотипом Checkered Flag із червоною маркою.

Ян Каллум, директор з дизайну компанії Jaguar, сказав: «Створюючи Checkare Flag, ми орієнтувалися на деталі, які підкреслять захоплюючий вид F-TYPE та гарантуватимуть продуктивність, саме цим унікальним спеціальним випуском ми святкуємо 70-ти річчя динамічних та пристрасних спорткарів Jaguar».

Ідеальні пропорції екстер’єру F-TYPE підкреслені додатковим пакетом оздоблення Black Pack, розширеними бічними порогами, характерними для SVO, та 20-дюймовими глянцевими чорними дисками із оздовленням Diamond Turned та червоними суппортами, розробленими спеціально для Checkered Flag. Шкіряний інтер'єр Ebony Windsor оздоблюється контрастним швом у кольорах Red або Cirrus. Спортивні сидіння Performance, з додатковою функцією підігріву та охолодження, оснащені підголовниками із фірмовим тисненням Checkered Flag.

На F-TYPE Checkered Flag Limited Edition встановлена інформаційно-розважальна система Touch Pro із 10-дюймовим сенсорним екраном та аудіо ситемою Meridia, та вперше у F-TYPE із функціями Apple CarPlay та Android Auto.

Від 2,0 літрового двигуна Ingenium потужністю 300 к.с. та 400 Нм, до 3,0 літрового V6 з потужністю 380 к.с. та 460 Нм. F-TYPE гарантуватиме чудовий баланм, моментальний відчук, потужність та неймовірний драйв.

Усі двигуни виходять із 8-ми ступінчастою коробкою передач Quickshift і передають привід на задні колеса або для моделі із двигуном у 380к.с доступна система повного приводу та функція інтелектуальної динаміки Driveline.