Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

01 серпня 2018

JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВЛЯЄ ДОДАТОК GO I-PACE ДЛЯ ПОТЕНЦІЙНИХ ВЛАСНИКІВ ПЕРШОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО КРОСОВЕРА JAGUAR

Jaguar Land Rover представляє мобільний додаток, який дозволить оцінити вартість експлуатації нового повністю електричного кросовера I-PACE ще до першої поїздки на ньому. В даний час додаток Go I-PACE доступно для жителів Великобританії.

Аналізуючи те, як водій експлуатує свій поточний автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, додаток Go I-PACE дозволяє розрахувати, який обсяг заряду в середньому витрачався б в ході однієї поїздки на I-PACE і як часто було б необхідно заряджати електрокар. Додаток створює унікальний профіль використання автомобіля, оцінюючи стиль водіння, середній добовий пробіг, кількість поїздок і інші параметри.

Відкривши додаток, користувачі можуть ввести дані витрати палива своїх автомобілів, щоб розрахувати, скільки вони зможуть заощадити, якщо поміняють його на I-PACE. Коли в додатку буде відзначено достатню кількість поїздок, він покаже, яку відстань водії могли б проїхати на одному заряді Jaguar I-PACE, а інтерактивна карта дозволить знайти найближчі зарядні станції уздовж обраного маршруту.

Додаток Go I-PACE, сумісний з операційними системами пристроїв Apple, працює в фоновому режимі і використовує сервіси геолокації для відстеження поїздок. Додаток також розрізняє вид транспортного засобу, щоб зібрані дані були максимально точні, пропонуючи водієві підтвердити, що він пересувався по незвичного маршруту за кермом автомобіля, а, наприклад, не на велосипеді.

Всі розрахунки засновані на даних офіційних джерел, що використовують урядову інформацію про середньомісячні ринкові тарифи на електрику, бензинове і дизельне паливо.

Жителі Великобританії вже можуть завантажити безкоштовний додаток Jaguar Go I-PACE на пристрої Apple. Пізніше він стане доступним для користувачів і в інших регіонах, в тому числі на пристроях, що працюють на базі Android.