Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

16 листопада 2018

JAGUAR LAND ROVER ВІДКРИВАЄ НОВИЙ ЗАВОД У СЛОВАЧЧИНІ

Jaguar Land Rover оголошує про відкриття свого виробничого підприємства в місті Нітра, Словаччина, вартістю 1,4 мільярда євро. Компанія стала першим британським автовиробником, яка вибудувала завод в цій країні.

Незважаючи на те, що основна частина бізнесу Jaguar Land Rover зосереджена в Великобританії, відкриття нового заводу в Нітрі стало важливим кроком концерну в рамках стратегії глобального розширення бізнесу, що слідує за за відкриттям спільного підприємства в Китаї в 2014 році і заводу в Бразилії в 2016 році, а також контрактного виробництва в Індії в 2011 році і в Австрії в 2017 році. Створення нових виробничих потужностей на зовнішніх ринках дозволить Jaguar Land Rover забезпечити потреби своїх клієнтів, а також захистити бізнес від валютних коливань.

Д-р Ральф Шпет, генеральний директор Jaguar Land Rover: «Глобальний бізнес вимагає наявності широкої мережі підприємств. Незважаючи на те, що Jaguar Land Rover - це британська компанія, глобальне розширення дозволить посилити позиції нашого бізнесу на світовому ринку. Відкриття нового заводу в Нітрі - це початок нової ери виробничої діяльності Jaguar Land Rover. Разом з уже існуючими виробничими потужностями в Великобританії, Китаї, Бразилії, Індії та Австрії, високотехнологічний завод в Словаччині стане відмінною підтримкою нашого бізнесу, зокрема в сферах науково-дослідних розробок і інженерних рішень».

Новий завод загальною площею у 300 000 м2 буде випускати до 150 000 автомобілів в рік. У вересні з конвеєра заводу зійшов перший Land Rover Discovery.

Завод в Нітрі отримав передові технології виробництва: саме тут - вперше в Європі - застосовується система Pulse від компанії Kuka, яка працює на 30% швидше традиційних конвеєрів. Також на території заводу розташовується високоавтоматизований фарбувальний цех, що забезпечує високу якість робіт при низькому впливі на навколишнє середовище.

У Європі розташовується найбільша кількість дилерів Jaguar Land Rover - більше 800 центрів на території 42 країн. З початку 2018 року компанія Jaguar Land Rover реалізувала понад 94 тисячі автомобілів на європейському ринку.