Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

12 жовтня 2018

JAGUAR XE SV PROJECT 8 ВСТАНОВЛЮЄ НОВИЙ РЕКОРД ШВИДКОСТІ

Суперкар Jaguar XE SV Project 8 підтвердив свій статус найшвидшого у світі чотиридверного автомобіля, встановивши новий рекорд швидкості трасі Laguna Seca.

Потужність - 600 к.с., максимальна швидкість - 320 км/год , найбільш екстремальний суперкар коли небудь випущений компанією Jaguar. Спеціалісти Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations створили істинний шедевр, та протестували його на найвизначніших треках світу, в тому числі Нюрнбургрингу, де XE SV Project 8 встановив рекорд швидкості у 2017 році, проїхавши 12,9-кілометровий маршрут в рекордні 7 хв 21,23 секунд.

XE SV Project 8 встановлює новий рекорд на 3,5 кілометровій трасі Laguna Seca, підтверджуючи свій статус найшвидшого у світі чотиридверного автомобіля.  Новий рекорд на трасі Laguna Seca - 1 хвилина 37,54 секунди - майже на секунду швидше за попередній рекорд.

XE SV Project 8 є найшвидшою моделлю спортивного седану Jaguar XE. У його основі легка алюмінієва конструкція монокок XE. Кожен із 300 автомобілів, що виготовляються вручну у технічному центрі SV у Ковентрі вирізняються тюнінгом суперкару, 5,0-літровим двигуном V8 та спеціальним заднім диференціалом.

На відміну від більшості високопродуктивних серійних седанів, повнопривідний XE SV Project 8 нашпигований справжніми технологіями для автоспорту, такими як підшипники керамічного колеса у стилі Формули 1, регульована висота їзди та регульована дуга.

Передні та задні повітрозабірники дозволяють встановити більші та ширші колеса та гальмівні колодки. Потужність XE SV Project V8 проходить через всі чотири шини Michelin Pilot Sport Cup 2 завдяки восьмиступінчатій передачі Quickshift автоматичної коробки передач ZF, що допомагає розігнати автомобіль від 0-100 км / год за 3.3 секунди та до максимальної швидкості у 320 км / год.

Щоб досягнути цих показників, автомобіль отримав значні покращення у аеродинаміці та роботі підвіски, включаючи режим «Трек» з максимально низьким кліренсом для підвищення амортизації, прискорення та управління.

Перегляньте рекорд XE SV Project 8  https://www.youtube.com/watch?v=Z4tLxBY_7ig