Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

12 жовтня 2018

МІЖКОНТИНЕНТАЛЬНА ПОДОРОЖ I-PACE

Jaguar I-PACE демонструє свою практичність у подорожі довжиною 369 км від Лондона до Брюсселя на одному заряді.

Електричний SUV розпочав свою далеку подорож із Південного берегу Лондона, з повною зарядкою акумулятора потужністю 90кВт, перш ніж дістатися ланцюгового тунелю терміналу у Фолькстоуні. Але на відміну від 80 мільйонів транспортних засобів, які здійснили переїзд ланцюговим тунелем з допомогою поїзда, I-PACE проїхав 50 км через найдовший підводний тунель у світі, використовуючи власні потужності.

Повернувшись на поверхню у районі Кале,  та насолоджуючись променями сонця, I-PACE повернув на схід і прибув до історичного центру Mons Des Arts у центрі Брюсселя, із значним зарядом акумулятора у резерві.

«Ми знаємо, що наші клієнти не захочуть щодня йти на компроміси, обираючи між щоденним комфортом та інноваціями, тому ми спроектували наш електричний SUV, щоб забезпечити неперевершений діапазон ходу. Проїхавши 369 км, з Лондона до Брюсселя на одному заряді, ми продемонстрували, як наш I-PACE з легкістю долає далекі відстані». – Стефан Бултер, МЕНЕДЖЕР із інтеграції транспортних засобів.

I-PACE також проїхав вздовж завантажених автомагістралей, щоб дістатися до столиці Бельгії,  демонструючи технології для оптимізації енергоефективності, та заряду батареї та доводячи, що сучасний електрокар з легкістю долає великі відстані та завантажений трафік.

Перед початком подорожі попереднє кондиціонування може автоматично нагрівати або охолоджувати акумулятор для досягнення його ідеальної робочої температури і встановити потрібну температуру у салоні. Використання для цього живлення від мережі, є більш ефективним і максимально збільшує діапазон ходу.

Система навігації враховує топографію маршруту та стиль водіння, щоб обчислити діапазон ходу на будь-яку подорож і спроектувати найбільш доступний для енергозбереження маршрут. Він також попередить водія, якщо неможливо досягти запрограмованого призначення на одному заряді батареї, і допоможе знайти зарядні станції на маршруті. За допомогою кабелю швидкого заряджання потужністю 100 кВт, лише за 15 хв, ви зможете зарядити акумулятор на 100 км додаткового діапазону.

Найновіша літій-іонна батарея потужністю 90 кВт-год у I-PACE забезпечує спортивну динаміку автомобіля та розгін від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди, поряд з практичністю 470 км діапазону (WLTP цикл) та заряду до 80% всього за 40 хвилин (100 кВт постійного струму). Домашня зарядка з настінною коробкою змінного струму (7 кВт) дозволить досягти такого ж рівня зарядки за більш ніж 10 годин та ідеально підходить для заряджання протягом ночі.

Ряд інструментів допоможуть оптимізувати розхід енергії та розрахувати який відсоток діапазону батареї витрачено на додаткові технології. Оснащений чотиризонним клімат-контролем та функцією Smart Climate спеціальний датчики визначатиме, скільки людей знаходяться в автомобілі, і лише підігріватиме/охолоджуватиме місце навколо пасажира, зберігаючи комфорт, а також мінімізуючи споживання енергії.

Перегляньте подорож I –PACE https://www.youtube.com/watch?v=aMGBfjnom4U&feature=youtu.be