Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

15 серпня 2018

НОВИЙ КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

Вітаємо шанувальників Jaguar Land Rover!

Раді повідомити вам про відкриття нового концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса. Уже наприкінці вересня ми вітатимемо вас за новою адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.

Наш інноваційний автосалон збудований відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Воно є двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. Будівля є відображенням нового покоління дилерських центрів.

Відкриття дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса відбудеться 26 вересня 2018 року, а наступного дня розпочне офіційно роботу.

Jaguar Land Rover Одеса розмістився на ділянці в 0.5 га. Загальна площа будівлі в 2 544 м? має форму прямокутника з чіткими лініями. У дизайні виставкової зали використані притаманні бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі новітню концепцію ARCH CI.

У просторому шоу-румі для вас буде представлено по 5 автомобілів кожного бренду, ви зможете відвідати студію персоналізації автомобілів зі зразками оздоблення салону та кольорами кузова, зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції.

Окрасою дилерського центру є елегантна зона для відпочинку та баріста-бар. Тому знайомство з нашими автомобілями стане ще більш приємним.

На сервісі для обслуговування автомобілів доступні 8 підйомників. Висококваліфікований сервіс забезпечуватимуть технічні спеціалісти, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.

Із турботою про наших клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Її суть полягає у тому, що клієнти сервісу одразу заїжджатимуть до приміщення сервісу, а прийомка авто відбуватиметься не на вулиці, а у комфортному критому приміщенні.

Завітайте до нашого нового дилерського центру Jaguar Land Rover Одеса вже наприкінці вересня та відчуйте новий рівень сервісу!