Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

02 березня 2018

НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ РОЗУМНИЙ I-PACE

• Новий Jaguar I-PACE це втілення високотехнологічних досягнень з бездротовим оновленням програмного забезпечення, штучним інтелектом та інформаційно розважальною системою Touch Pro Duo
• Нова система навігації EV допомагає у топографії маршруту, підлаштовується до стилю водіння, оптимізує діапазон ходу
• Інтелектуальні налаштування Jaguar використовують штучний інтелект для визначення уподобань водія та адаптації до стилю водіння
• Налаштуйте додаток з підтримкою Alexa для отримання інформації, яка зберігається на Jaguar InControl Remote
• Попередньо налаштуйте акумулятор та температуру в салоні I-PACE для забезпечення максимальної діапазону ходу
• Встановіть визначений час для заряджання вдома, для використання найвигіднішого тарифу на електрику
• I-PACE постійно вдосконалюється за допомогою бездротових оновлень, гарантуючи, що клієнти завжди матимуть найновіше програмне забезпечення

"I-PACE - перший Jaguar, який використовує штучний інтелект для визначення вашого стилю водіння. Використовуючи технологію для ідентифікації та автоматизації деяких щоденних завдань, які можуть відволікати чи створювати незручність для водія, перший електричний Jaguar змінить уявлення про те, яким повинно бути щоденне водіння". Пітер Вірк, директор підрозділу Connected Car and Future Technology, компанії Jaguar Land Rover


ТЕХНОЛОГІЇ
Новий повністю електричний I-PACE - це технологічний прорив, та перший Jaguar, який має інтуїтивно зрозумілу інформаційно-розважальну систему Touch Pro Duo, із функціоналом "Flight Deck", що використовує інноваційну комбінацію сенсорних екранів, ємнісних датчиків і тактильно-фізичних засобів контролю для керування ключовим функціями авто.


Цей новий дизайн інтерфейсу людини-машини (HMI) має два сенсорних екрани на центральній консолі, створені для мінімізації відволікання водія, шляхом логічного відокремлення інформації та інтерактивного керування. Обертальні дисплеї забезпечують зрозумілий зв'язок між автомобілем і водієм.

Повнокольоровий проекційний дисплей Jaguar відображає ключову інформацію, таку як швидкість руху на лобове скло, щоб водій міг зосередитись на дорозі. Ця передова технологія представлена разом із 12-дюймовим інтерактивним, чітким та зручним дисплеєм водія.
Нові параметри EV-навігації Jaguar у топографії запланованих маршрутів зберігають дані про попередні подорожі та адаптуються до індивідуального стилю водіння. Відстань та розхід заряду розраховується з винятковою точністю, що забезпечує максимальну впевненість для водіїв.

Покращена навігаційна система може синхронізуватися з багатофункціональним додатком подорожей для смартфонів, що дозволяє водіям легко спланувати свій маршрут, як у авто, так і піші маршрути та пересування громадським транспорт. В цьому Вам допоможе функція Arrival Mode, яка запропонує найближчу доступну парковку в мережевих автостоянках або направить водія до найближчої точки заряджання в кінці подорожі.

На додаток до сучасної трансмісії електричних транспортних засобів, I-PACE використовує технологію Smart Settings щоб вивчити водія, передбачити його потреби, допомогти йому зосередитися на дорозі та отримати максимальну насолоду від подорожі.


Використовуючи сигнал Bluetooth на смартфоні, I-PACE розпізнає та аналізу дані водія, та налаштовує температуру повітря, інформаційно-розважальну систему та сидіння, кожного разу, коли водій підходить до авто та сідає за кермо. Інтелектуальне нагадування також повідомить власника, якщо той залишить чи забуде свій смартфон, в той час як Predictive Call List запам’ятає список найчастіше вживаних контактів у відповідний час.

InControl Remote також дозволяє власникам попередньо встановити температуру в салоні перед поїздкою. Використання основної енергії для обігріву або охолодження автомобіля, коли він підключений до зарядки не змінює дальності діапазону ходу. Власники також можуть встановлювати час заряджання авто вдома, щоб скористатися найкращими тарифами на електроенергію.


Це також перший Jaguar, здатний отримувати оновлення програмного забезпечення без дротово. Це гарантує, що I-PACE матиме останні оновлення інформаційно-розважальної систем, телематичних пристроїв та зарядки акумулятора.