Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

18 травня 2018

ОНОВЛЕННЯ F-PACE 2019 МОДЕЛЬНОГО РОКУ

Компанія Jaguar Land Rover представляє ряд оновлень для спортивного SUV F-PACE, що завоював безліч міжнародних нагород. Модель Jaguar отримала вдосконалений інтер'єр, нові технології безпеки і додаткові функції, які роблять кожну поїздку ще більш комфортною.

Одним з оновлень став адаптивний круїз-контроль з функцією асистента рульового управління, який працює в швидкісному діапазоні 0-180 км/год і використовує функціонал існуючого адаптивного круїз-контролю з функцією утримання смуги руху і підтримки встановленої дистанції до автомобіля попереду.

Адаптивний круїз-контроль також отримав систему Stop&Go, яка дозволяє м'яко зупинити автомобіль і знову почати рух при активації системи легким дотиком педалі.

Система екстреного гальмування при русі на високих швидкостях на базі радара виявляє загрозу лобового зіткнення з іншим транспортним засобом і оповіщає водія про необхідність загальмувати. Вона функціонує в діапазоні від 10 до 160 км/год: якщо система розпізнає ризик неминучої аварії, вона попереджає водія або автоматично активізує гальмівну систему, якщо той не робить цього самостійно.

Оновлений F-PACE оснащується задньою камерою, передніми і задніми датчиками паркування, системою контролю ступеня втоми водія, системою екстреного гальмування і системою утримання автомобіля в смузі руху, які тепер встановлюються за замовчуванням.

Мультимедійна система Touch Pro з 10-дюймовим сенсорним екраном тепер встановлюється за умовчанням. Ще одним оновленням всередині автомобіля стає можливість додатково вибрати спортивні сидіння з електрорегулюванням в 14 напрямках і жорстким каркасом.

Jaguar F-PACE 2019 модельного року також отримає металеві накладки на пороги з підсвіткою і написом Jaguar, преміальні килимки і оббивку даху із замші, а також хромовані перемикачі крісел з електрорегулюванням і обробку дверних панелей із вуглеволокна.

Для того щоб клієнти відчували себе максимально впевнено, бензинові версії оновлених F-PACE 2019 модельного року отримали збільшений 82-літровий паливний бак (в порівнянні з минулою 63-літровою версією).

Нік Коллінз (Nick Collins), директор модельної лінійки Jaguar: «F-PACE був високо оцінений по всьому світу і завоював більше 70 міжнародних нагород. Ми оновили нашу найбільш  продавану модель, додавши нові технології безпеки і зробивши салон ще більш комфортним. Всі ці нововведення забезпечують нашим клієнтам додатковий комфорт, що дарує емоції, які традиційно чекають від Jaguar».

Нещодавно на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку світу був продемонстрований F-PACE SVR, який приєднається до лінійки F-PACE 2019 модельного року. Ця версія отримала 550-сильний 5,0-літровий бензиновий двигун V8 з нагнітачем, який видає 680 Нм крутного моменту. Він розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год всього за 4,3 секунди при максимальній швидкості в 283 км/год.

SVR, створений підрозділом Special Vehicle Operations, оснащений унікальною підвіскою, покращеною аеродинамікою і новими легкими 21- і 22-дюймовими колісними дисками з удосконаленою гальмівною системою. Вихлопна система Variable Valve Active Exhaust гарантує, що впізнаваний характерний звук двигуна V8 буде відповідати його продуктивності. Інтер'єр F-PACE SVR доповнений спортивними сидіннями з логотипом SVR, а також спортивним селектором перемикання передач.