Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

06 квітня 2020

ОТРИМАЙТЕ ДИСТАНЦІЙНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ ВІД JAGUAR LAND ROVER ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» на Овідіопольській дорозі, 3-Б із усією відповідальністю ставиться до поточної ситуації в країні і світі. І сьогодні, як ніколи, дуже важливо дотримуватися правил поведінки та обмежень, введених на період карантину. В інтересах наших клієнтів та співробітників ми втілили у життя  рішення, спрямовані  на захист їхнього здоров’я  та запобігання розповсюдженню вірусу COVID-19.

Відділ продажу/сервісу: (048) 734-18-00
E-mail: autosalon@royal-motors.od.ua

1. Послуга «Дистанційний сервіс».

Для вашого комфорту та безпеки працівник сервісного центру можемо самостійно забрати ваш автомобіль евакуатором, доставити на сервіс для виконання робіт та після повернути за вказаною вами адресою.

Ми дбаємо про ваше здоров’я та безпеку. Аби ви не відчували ніякого дискомфорту у період карантину, ми посилюємо застережні заходи під час прийому автомобіля на обслуговування. Наші співробітники ретельно миють руки із застосування спеціального дезінфікуючого розчину, працюють у нітрилових рукавичках та у захисній масці, зберігаючи безпечну з вами дистанцію. Ваш автомобіль ретельно миють, а ручки дверей, важіль передач, кришка паливного баку, ремені безпеки та ваші ключі, місця, які найбільш підпадають контакту, дезінфікують за допомогою спеціальних спиртових розчинів. Антибактеріальна обробка системи кондиціонування допоможе уникнути послаблення імунітету чи алергічної реакції на мікрочастинки, які регулярно накопичуються.

Деталі дізнайтесь у консультантів відділу сервісу.

2. Послуга «Дистанційний тест-драйв».

Ви плануєте купувати авто та бажаєте випробувати його? Наш працівник допоможе вам в цьому і вам не потрібно буде їхати до дилерського центру. Ми забезпечуємо проведення тест-драйву на демо автомобілі у зручному для вас місці. Після кожного тест-драйву автомобіль проходить ретельну дезінфекцію.

Деталі дізнайтесь у консультантів відділу продажу.

3. Послуги «Покупка онлайн» та «Дистанційна передача нового авто».

Ви можете онлайн купити як новий автомобіль, так і запасні частини для вашого авто. Вам тільки потрібно зв’язатися з нами через кнопку зворотнього зв’язку на сайті чи надіслати нам листа. Більш детальніше як придбати новий автомобіль онлайн.

4. Послуга «Тест-драйв на новому авто».

Ви чекаєте своє авто з сервісу? Не витрачайте даремно час та випробовуйте автомобілі Jaguar на тест-драйві у супроводі менеджера з продажу. Ви не тільки отримаєте позитивні емоції, а й багато цікавого дізнаєтесь про наші авто. Не забувайте, кожний автомобіль обробляється антисептичними засобами, ви можете бути впевнені у своїй безпеці.

Деталі дізнайтесь у консультантів відділу продажу.

Ми прагнемо зробити ваше життя простіше заради вашого щоденного задоволення!