Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

НОВИНИ

10 вересня 2018

СТВОРЮЙТЕ СВІЙ ВЛАСНИЙ РЕМІКС ТРЕКУ DUA LIPA ІЗ JAGUAR

Jaguar і британська співачка Dua Lipa запускають спільний проект на стику музики і технологій. За допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення Jaguar, всі бажаючі можуть створити ремікс останньої пісні виконавиці Want To трьома способами: на основі даних, отриманих під час керування автомобілем лінійки PACE, за допомогою аналізу персональних інтересів та музичних вподобань в додатку Spotify*, або просто відстукати ритм на смартфоні.

Можливий мільйон різних варіацій композиції Want To на основі широкого діапазону жанрів: від хіп-хопу до класики, від поп-музики до джазу.

Трек Дуа Липи вже став найбільш реміксованим в історії, з моменту його прем'єри на ексклюзивному концерті в клубі Sugar City в Амстердамі, де зірки, співаки, супермоделі та актори проїхали на електричному I-PACE, щоб створити свій ремікс композиції. Серед гостей заходу були Sonya Kay – співачка, трендестер сучасної української музики та Діана Глостер – топ блогер, ведуча та дизайнер.

Для створення власного реміксу Want To, Dua Lipa сіла за кермо Jaguar I-PACE, де інтелектуальні бортові датчики вловили і зафіксували її особистий стиль водіння. Отримані дані - від кількості витраченої електроенергії до сили розгону і гальмування - були використані, щоб змінити темп, аранжування і загальний настрій треку.

Версія Want To від Dua Lipa і Jaguar увійшла в альбом Dua Lipa The Complete Collection, прем'єра якого відбулась у п’ятницю, 7 вересня.

Dua Lipa: «Мені дуже сподобалося працювати разом з Jaguar і розширювати межі музики і технологій. Просто неймовірно, що будь-хто може створити свою унікальну версію мого синглу Want To на основі манери керування своїм Jaguar або особистих музичних уподобань. Хто б міг подумати, що інформація про мій стиль водіння змогла змінити енергетику музики і створити абсолютно нове, неймовірне звучання».

Sonya Kay: «Новий Jaguar I-Pace - автомобіль у якому хочеться бути постійно, він відчуває твій ритм, майбутнє вже тут! Jaguar I-Pace дару реально драйвові емоції, ритм та кач!»

Діана Глостер: «Учора, під час тест-драйву I-PACE, я зрозуміла, який автомобіль я хочу! Хочу авто, яке не забруднює навколишнє середовище, яке безшумно розганяється від 1 до 100 км/год всього за 4,8 секунд. Я хочу авто здатне створити ремікс мого улюбленого треку базуючись на манері мого водіння. Це все I-PACE!!! Я закохалась назавжди!»

JAGUAR І ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ

Створення музики за допомогою технологій - один з останніх прикладів того, як бренд Jaguar прагне створити більш міцний зв'язок між водієм і автомобілем. Бортові системи Jaguar, такі як InControl або Smart Settings, не тільки відстежують стиль водіння і переваги власника, а й підлаштовують настройки автомобіля, щоб клієнти отримували максимальне задоволення від кожної поїздки.

Метт Пірс (Matt Peirce), фахівець з інноваційних технологій: «Тисячі інтелектуальних датчиків вбудовані в усі автомобілі лінійки PACE. Вони аналізують стиль водіння і навколишнє середовище. Дані, отримані в ході кожної поїздки, дозволяють нам створити автомобіль, який задовольнить потреби кожного. В майбутньому ми з великою ймовірністю побачимо цю музичну технологію в кожному Jaguar, адже мультимедійні системи розвиваються, еволюціонують і підлаштовуються під водія, створюючи ще більш міцний зв'язок з автомобілем. А це значить, що ми зможемо працювати з великою кількістю артистів надалі і створювати такі ж треки, що відображають ваш стиль водіння».

ЗБІР ДАНИХ: Як працює ТЕХНОЛОГІЯ

Кожен Jaguar E-PACE, F-PACE і I-PACE оснащений безліччю інтелектуальних датчиків, які збирають дані, щоб зробити керування автомобілем ще більш приємним. Аналізуються всі дані - від стилю водіння до вибраних налаштувань.

Мультимедійна система InControl аналізує шість різних груп даних в ході кожної поїздки: сила гальмування і розгону, кількість енергії, отриманої від рекуперативного гальмування, споживання заряду, середня швидкість і напрямок поїздки.

Вся ця інформація відправляється на віддалений хмарний сервіс за допомогою зв'язку 4G. Трек Dua Lipa і Jaguar використовує ці дані і за допомогою передового програмного забезпечення генерує персональний ремікс.