Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

РОЗДІЛ ЯКОСТІ

skip.tertiary.navigation

ЄВРО 6, ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ И ВИБІРКОВА КАТАЛІТИЧНА НЕЙТРАЛІЗАЦІЯ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

 

 Роз’яснення стосовно того, як екологічний стандарт «Євро 6» щодо викидів стосується наших автомобілів, водіїв та навколишнього середовища.ЩО ТАКЕ ЄВРО 6?

«Євро-6» — це частина Європейського законодавства, згідно з якою регламентується рівень шкідливих викидів автомобілів. Цей стандарт дозволяє зробити транспортні засоби більш приязними до навколишнього середовища. Законодавство встановлює обмеження щодо кількості газоподібних оксидів азоту (NOx) та вуглеводнів, яка може міститися у викидах автотранспортного засобу на один кілометр пробігу. 

Згідно з стандартом Євро 6, для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами діють різні обмеження. Для автомобілів з дизельним двигуном допустимий рівень викидів оксидів азоту (NOx) знижено з 180 мг/км до 80 мг/км, а вуглеводнів — з 230 мг/км до 170 мг/км. Допустимий рівень викидів оксидів азоту (NOx) для автомобілів з бензиновим двигуном залишено на рівні 60 мг/км, в той же час допустимий рівень викидів вуглеводнів залишено на рівні 100 мг/км.Як і інші виробники автомобілів, компанія Jaguar зобов'язана, згідно з законом, виконати ці нові вимоги у встановлені терміни:

 

  • Починаючи з 1 січня 2015 року, всі нові автомобілі повинні відповідати стандарту Євро 6. В число цих транспортних засобів входять усі нові моделі, які присутні на ринку, наприклад: Jaguar XE
  • Транспортні засоби, які вже є у продажу, повинні бути приведені до відповідності з Євро 6 до 1 вересня 2015 року, однак

    - окремі транспортні,засоби, випущені та відвантажені виробником перед 1 червня 2015 року, які вже поступили у продаж, можуть продаватися до 1 вересня 2016 року. Проте, у таких випадках виробник зобов'язаний подати заявку про частковий відступ.

ЩО ТАКЕ ТЕХНОЛОГІЯ ВИБІРКОВОЇ КАТАЛІТИЧНОЇ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ (SCR)?

Вибіркова каталітична нейтралізація застосовується у всіх автомобілях Jaguar з дизельними двигунами модельного ряду 2016 року. Знижуючи викиди оксидів азоту (NOx) на 90 %, ця технологія дозволяє автомобілям Jaguar повністю відповідати вимогам стандарту Євро 6. У поєднанні з новим каталітичним конвертором технологія SCR вимагає використання водного розчину сечовини (Diesel Exhaust Fluid, DEF).

ПЕРЕГЛЯД ЦИФРОВОГО ПОСІБНИКА

ЩО ТАКЕ ВОДНИЙ РОЗЧИН СЕЧОВИНИ (DIESEL EXHAUST FLUID, DEF)?

DEF, відома також під назвами AdBlue®, AUS 32 та ARLA 32 — це нетоксична та негорюча рідина без кольору та запаху. DEF подається у систему вихлопу для очищення газів із спеціального баку у автомобілі. Вона розщеплює оксиди азоту (NOx), що містяться у викидах, на нешкідливі водяну пару та азот.

ПІДТРИМАННЯ РІВНЯ DEF

Важливо вчасно доливати DEF у систему автомобіля Jaguar, оскільки, згідно вимог законодавства ЄС, ви не маєте права запускати двигун, якщо рівень DEF недостатній. Центр повідомлень автомобіля заздалегідь відобразить попередження про зниження рівня DEF та неодноразово нагадає про необхідність доливання рідини. Співробітники вашого місцевого авторизованого центру продажу / обслуговування Jaguar також наповнять бак під час чергового запланованого технічного обслуговування. Більш детальну інформацію можна знайти у посібнику власника.

ПЕРЕГЛЯД ЦИФРОВОГО ПОСІБНИКА

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО РІВЕНЬ DEF НИЗЬКИЙ?

Центр повідомлень відобразить кілька попереджень про зниження рівня DEF.

 

  1. У першому з них система рекомендуватиме долити DEF у бак.

  2. У другому система повідомить про необхідність заповнити бак DEF та відобразить ПОМАРАНЧЕВИЙ попереджувальний значок.

  3. У третьому буде відображено зворотній відлік відстані, яку залишилось проїхати до остаточного спорожнення бака DEF, після чого двигун не запуститься.

  4. Останнє попередження з'являється, коли залишок рідини повністю вичерпаний. Воно супроводжується відображенням ЧЕРВОНОГО попереджувального значка, який вказує на неможливість запуску двигуна, доки у бак не буде долито DEF.

ПЕРЕГЛЯД ЦИФРОВОГО ПОСІБНИКА

Примітка. При зниженні рівня DEF на екрані центра повідомлень з'явиться попередження. Долийте DEF у бак при першій нагоді. Щоб долити DEF, можна звернутися до співробітників авторизованого центру продажу/обслуговування Jaguar. При потребі можна долити DEF, використовуючи герметичну пляшку для дозаправки, які є у продажу в авторизованому центрі продажу/обслуговування Jaguar. Середній рівень витрати DEF становить 1 л/800 км (500 миль). Цей показник, однак, може бути іншим в залежності від стилю керування автомобілем, погоди та стану дороги.

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

Щоб отримати більш детальну інформацію про DEF, зверніться до найближчого центру продажу Jaguar або почитайте Посібник власника. AdBlue® є зареєстрованою торговою маркою компанії Verband der Automobilindustrie e. V. (VDA).

Не знайшли потрібну інформацію?