Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

skip.tertiary.navigation

JAGUAR TRACKSTAR

СИСТЕМА ЗНАХОДЖЕННЯ ВИКРАДЕНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

ЗАВАНТАЖИТИ JLR TACKSTAR GUIDE

БРОШУРА JAGUAR TRACKSTAR

 

Компанія Jaguar пропонує сучасну систему захисту, яка вбереже Ваш автомобіль майже від усіх типів викрадення. Але крадії невпинно винаходять нові методи для здійснення злочинів, наприклад, викрадають ключі. Тому з Вашого боку було б розумно впроваджувати нові методи захисту відповідно. Jaguar Trackstar — це єдиний схвалений компанією Jaguar продукт для знаходження вкраденого транспортного засобу. Він дозволяє визначити місцезнаходження викраденого автомобіля за допомогою таких сучасних технологій, як GPS (супутник глобальної навігаційної системи), GSM (глобальна система мобільного зв’язку) та унікального вбудованого датчика руху. Якщо Ваш автомобіль Jaguar викрали, маленька потаємно вбудована система допоможе його знайти. В середньому їй знадобиться лише 57 хвилин.


- Схвалена усіма правоохоронними органами
- Повна гарантія від Jaguar на три роки
- Встановлюється кваліфікованими спеціалістами Jaguar
- Захищає від незаконного пересування
- Зона обслуговування у країнах Європи*


Схвалено програмами страхування
Trackstar — це схвалений програмами страхування продукт, офіційно визнаний Центром досліджень ремонтно- відновлювальних робіт для застрахованих автомототранспортних засобів.
* Діє на території наступних країн: Андора, Австрія, Бельгія, Хорватія, Чехія, Данія. Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина та Україна.

 

 
JAGUAR TRACKSTAR
 
- Дозволяє визначити  місцезнаходження викраденого автомобіля за допомогою вбудованого датчика пересування та GPS/GSM технологій
- Цілодобова підтримка диспетчерським центром
- Встановлюється автовиробником
- Активується після вимкнення запалювання
- Захищає від незаконного пересування
- Миттєве реагування поліції

 

ПРИНЦИП РОБОТИ JAGUAR TRACKSTAR

4 кроки до повернення Вашого Jaguar

  1. Система автоматично вмикається після вимкнення запалювання. Якщо Ваш автомобіль Jaguar був приведений у рух незаконно(без увімкнення запалювання), система негайно сповістить Диспетчерський центр про місцезнаходження автомобіля. Окрім того, система оснащена аварійним живленням акумулятора, тому Ваш Jaguar буде захищений навіть тоді, коли аккумулятор від’єднано.
  2. Коли буде зрозуміло, що Ваш Jaguar викрали, система буде постійно надсилати сигнал від автомобіля до Диспетчерського центру. Система здатна надати дані про точне місцезнаходження Вашого Jaguar, швидкість, з якою він рухається, та напрямок, в якому він рухається, з допомогою системи позиціювання GPS.
  3. Співробітники Контрольного центру працюють 24 години на добу, 365 днів у році. Якщо Ваш Jaguar викрадено, співробітники центру зв’яжуться з найближчим відділом поліції та нададуть останні дані про місцезнаходження автомобіля.
  4. Коли поліція знайде Ваш автомобіль, ми повернемо його Вам.

  

 

ВИБІР JAGUAR TRACKSTAR

Jaguar Trackstar

Jaguar Trackstar — маленький, надійно схований та встановлений у Вашому автомобілі електронний пристрій. Він оснащений такими сучасними технологіями, як GPS, GSM та унікальний вбудований датчик руху. Вони дозволяють точно визначити місцезнаходження вашого Jaguar.

Jaguar Trackster advance

Діє за тим же принципом, що і Jaguar Trackstar. Але є одна відмінність — Jaguar Trackstar Advance додатково оснащений приладом для аутентифікації водія. Система блокує запуск двигуна, якщо не виконана аутентифікація водія за допомогою додаткових «міток».

ЗА ДЕТАЛЬНІШОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО JAGUAR TRACKSTAR ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПРЕДСТАВНИКА ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ.

ЗАВАНТАЖИТИ JLR TACKSTAR GUIDE

БРОШУРА JAGUAR TRACKSTAR

 

СИСТЕМА ПРОТИДІЇ ВИКРАДЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

ВИЗНАЧАЄ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ВИКРАДЕНОГО АВТОМОБІЛЯ