Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

Jaguar Land Rover Одеса

skip.tertiary.navigation

ПРО ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

ПРО НАС

Компанія «Royal Motors» - офіційний дилер Jaguar

Єдиний концептуальний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» на Півдні України спроектований відповідно до нового глобального стандарту "арочного" дизайну, що дозволяє в повній мірі відчути інноваційний підхід в будівництві. У дилерському центрі представлені легендарні британські автомобілі Jaguar та Land Rover.

Прямокутна будівля загальною площею 2544 м2 розташована на ділянці 0.5 га. У дизайні виставкового залу використані властиві бренду британські риси: скло та горіхове дерево, втілюючи в собі нову концепцію ARCH CI.

У просторому шоу-румі представлений повний модельний ряд автомобілів Jaguar та Land Rover. Простір довкола автомобілів дозволяє їм «дихати», а спеціально спроектоване освітлення підкреслює їх неповторність. 

 

Кожен клієнт може відвідати студію персоналізації автомобілей?, де продемонстровані зразки обробки салону і палітри кузовного забарвлення, а також зону експонування колекцій аксесуарів та брендованої продукції.    

Окрасою дилерського центру є комфортна зона відпочинку та баріста бар. Спокійна та затишна атмосфера, доступ до Wi-Fi, можливість насолодитися улюбленим напоєм, дозволяє провести час в автоцентрі безтурботно та приємно.

Із турботою про клієнтів спеціально розроблена нова зона заїзду на сервіс – Drive-in. Передача автомобіля на обслуговування відбувається не на вулиці, а в приміщенні.

На сервісі для обслуговування доступні 8 підйомників. Висококваліфікований сервіс забезпечують технічні фахівці, які проходять регулярне навчання на базі «Winner College», а також акредитацію від провідних фахівців академії Jaguar Land Rover.

Відвідати новий дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» і відчути новий рівень обслуговування та сервісу можливо за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3-Б.