Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ ПОСТГАРАНТІЙНИХ АВТО JAGUAR

Офіційний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» запрошує власників постгарантійних автомобілів до сервісного центру Jaguar.

Адже саме зараз діють спеціальні умови на автомобілі віком від 3 років!

На автомобілі віком від 3 років діє вигода*до

- 20%* на запасні частини

- 30%* на сервісні роботи

Нам важливо, щоб власники автомобілів Jaguar отримували повну інформацію, яка стосується вашого автомобіля. Ми розробили калькулятор вартості технічного обслуговування для вашої зручності.

У Jaguar ми пишаємося тим, що кожен автомобіль, перш ніж вийти з заводу, проходить суворе випробування. Наша мета – забезпечити найвищий рівень безпеки для всіх водіїв автомобілів Jaguar. Кожна програма сервісного оновлення та модернізації створена аби володіння вашим Jaguar було ще більш комфортним, безпечним та преміальним.  

Переваги офіційного сервісу:

  • Акредитовані Jaguar технічні спеціалісти
  • Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент
  • Обслуговування преміум класу
  • Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи
  • Дотримання технології ремонту
  • Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником
  • Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля
  • Прозора історія обслуговування

 

На автомобілі, які були передані клієнту до 01.04.2019 розповсюджується гарантія Jaguar лише за умови, що дані автомобілі були імпортовані в Україну офіційним імпортером автомобілів марок Jaguar, Land Rover – ТОВ з іноземними інвестиціями «Віннер Імпортс Україна, ЛТД», та продані кінцевому споживачеві через уповноваженого дилера.

ТОВ «Віннер-Одеса». Код ЄДРПОУ 32971096.

*Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості сервісних робіт та запасних частин. Термін дії пропозиції з 1 січня до 31 грудня 2021 року. Пропозиція діє в офіційному дилерському центрі «Jaguar Land Rover Одеса». Остаточний розмір вигоди буде розрахований офіційним дилером Jaguar.