Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ JAGUAR SUV

Офіційний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» надає спеціальні умови на придбання розкішних автомобілів Jaguar родини PACE.

 

Jaguar F-PACE

Перший спортивний позашляховик (SUV) від Jaguar

Jaguar F-PACE — це позашляховик, що вирізняється високою потужністю та дарує максимум задоволення від керування. Кожна деталь автомобіля була технологічно довершена, тому подорож у F-PACE буде приємною, безпечною і, окрім того, ви будете завжди залишатися на зв’язку. Він має високу прохідність та місткий салон для щоденних потреб. F-PACE – це Jaguar для вас та вашої сім’ї.

 

JAGUAR F-PACE

  • Дизельний двигун 2.0 потужністю 180 к.с.
  • Автоматична трансмісія, АКПП
  • Задній привід (RWD)

Орієнтовна вартість Jaguar F-PACE з урахуванням вигоди: від 1 038 000 гривень*

Jaguar E-PACE

Перший компактний SUV від Jaguar

Jaguar E-PACE – це функціональний, маневрений кросовер, лінії якого нагадують купе, зі скульптурованим капотом та масивними задніми колісними арками. Сучасний інтер'єр характерний саме для Jaguar, а його оздоблення є найкращим у своєму класі. Він також включає розширений набір технологій інформаційної підтримки та технологій допомоги водію. Новий E-PACE – це компактний кросовер в унікальному стилі Jaguar.

JAGUAR E-PACE

  • Дизельний двигун 2.0 потужністю 150 к.с.
  • Автоматична трансмісія, АКПП
  • Повний привід (AWD)

Орієнтовна вартість Jaguar E-PACE з урахуванням вигоди: від 985 000 гривень*

Jaguar I-PACE

Перший електричний автомобіль Jaguar SUV

Jaguar I-PACE – електромобіль повністю на акумуляторних джерелах живлення (BEV), побудований з нуля, щоб дарувати ще більше можливостей. Захоплюючий дизайн підкреслюється вишуканим інтер'єром та практичністю кросовера. Функціональна повнопривідна трансмісія забезпечує високу продуктивність при нульових викидах. Його новітні технології працюють безшумно. Він викликає захоплення, коли ви ним керуєте і коли ви просто за ним спостерігаєте. Його технології, інновації та можливості вражають.

JAGUAR I-PACE

  • Ефективний та компактний електродвигун, потужністю 400 к.с.
  • Автоматична трансмісія, АКПП
  • Повний привід (AWD)

Орієнтовна вартість Jaguar I-PACE з урахуванням вигоди: від 1 728 000 гривень*

 

* * Пропозиція діє в офіційному дилерському центрі «Jaguar Land Rover Одеса». Вартість автомобіля вказана для моделей F-PACE, E-PACE та I-PACE у базовій комплектації із врахуванням вигоди. Розмір вигоди для моделі F-PACE станом на 29.02.2020 року становить 148 225 гривень еквівалентний 5 500 євро, для моделі E-PACE станом на 29.02.2020 року становить 67 375 гривень еквівалентний 2 500 євро, для моделі I-PACE станом на 29.02.2020 року становить 107 800 гривень еквівалентний 4 000 євро, за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Розрахунок наданий для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі продажу на дату його укладання. Спеціальна пропозиція діє з 1 по 31 березня 2020 року. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату. Повний перелік опцій, що входить до кожної комплектації, уточнюйте в офіційному дилерському центрі Jaguar в Одесі