Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА АВТОМОБІЛІ JAGUAR SUV

Офіційний дилерський центр «Jaguar Land Rover Одеса» надає спеціальні умови на придбання розкішних автомобілів Jaguar родини PACE.

 

Jaguar F-PACE

Перший спортивний позашляховик (SUV) від Jaguar

Jaguar F-PACE — це позашляховик, що вирізняється високою потужністю та дарує максимум задоволення від керування. Кожна деталь автомобіля була технологічно довершена, тому подорож у F-PACE буде приємною, безпечною і, окрім того, ви будете завжди залишатися на зв’язку. Він має високу прохідність та місткий салон для щоденних потреб. F-PACE – це Jaguar для вас та вашої сім’ї.

 

JAGUAR F-PACE у комплектації PRESTIGE

 • Дизельний двигун 2.0 потужністю 180 к.с.
 • Автоматична трансмісія, АКПП
 • Повний привід (AWD)

Орієнтовна вартість Jaguar F-PACE від 1 524 000 гривень*

Jaguar E-PACE

Перший компактний SUV від Jaguar

Jaguar E-PACE – це функціональний, маневрений кросовер, лінії якого нагадують купе, зі скульптурованим капотом та масивними задніми колісними арками. Сучасний інтер'єр характерний саме для Jaguar, а його оздоблення є найкращим у своєму класі. Він також включає розширений набір технологій інформаційної підтримки та технологій допомоги водію. Новий E-PACE – це компактний кросовер в унікальному стилі Jaguar.

JAGUAR E-PACE у комплектації S

 • Дизельний двигун 2.0 потужністю 150 к.с.
 • Автоматична трансмісія, АКПП
 • Повний привід (AWD)

Орієнтовна вартість Jaguar E-PACE від 1 240 000 гривень*

Jaguar I-PACE

Перший електричний автомобіль Jaguar SUV

Jaguar I-PACE – електромобіль повністю на акумуляторних джерелах живлення (BEV), побудований з нуля, щоб дарувати ще більше можливостей. Захоплюючий дизайн підкреслюється вишуканим інтер'єром та практичністю кросовера. Функціональна повнопривідна трансмісія забезпечує високу продуктивність при нульових викидах. Його новітні технології працюють безшумно. Він викликає захоплення, коли ви ним керуєте і коли ви просто за ним спостерігаєте. Його технології, інновації та можливості вражають.

JAGUAR I-PACE у комплектації S

 • Ефективний та компактний електродвигун, потужністю 400 к.с.
 • Автоматична трансмісія, АКПП
 • Повний привід (AWD)

Орієнтовна вартість Jaguar I-PACE від 2 131 000 гривень*

Jaguar XF

Перший преміальний седан від Jaguar

Модель XF закріпила успіх найбільш титулованих автомобілів бренду Jaguar. Володіючи неперевершеним поєднанням стилю та вмісту, XF втілює унікальне поєднання дизайну, динаміки та витонченості, створюючи таким чином автомобіль, який пропонує одразу і азарт, і продуктивність. Оснащений найновітнішими технологіями, XF подбає про вашу безпеку, взаємозв’язок і захоплення.

Jaguar XF у комплектації Prestige

 • 2.0 дизельний двигун, потужністю 180 к.с.
 • Автоматична трансмісія, АКПП
 • Задній привід

Орієнтовна вартість Jaguar XF від 1 496 000 гривень*

Jaguar XE

Перший спортивний автомобіль від Jaguar

Атлетична постава XE вабить око й підкреслює його стильну присутність. Світлодіодні фари з денними ходовими вогнями й підписом DRL, широка решітка радіатора й динамічний передній бампер довершують харизматичні обриси автомобіля. Інтер'єр, створений навколо вас. Високотехнологічний стиль салону з новим дизайном центральної консолі в поєднанні з Jaguar SportShift Selector і JaguarDrive Control втілюють спортивну сутність XE.

Jaguar XE у комплектації R-Dynamic S

 • 2.0 бензиновий двигун, потужністю 250 к.с.
 • Автоматична трансмісія, АКПП
 • Задній привід

Орієнтовна вартість Jaguar XE від 1 138 000 гривень*

 

* Пропозиція діє в офіційному дилерському центрі «Jaguar Land Rover Одеса». Вартість вказана для моделей 2020 модельного року: F-PACE у комплектації Prestige, вигода складає 178 475 гривень, що є еквівалентом 5 500 євро, E-PACE у комплектації S, вигода складає 227 150 гривень, що є еквівалентом 7 000 євро, моделі I-PACE у комплектації S, вигода складає 194 700 гривень, що є еквівалентом 6 000 євро, та розрахована станом на 09.09.2020 року за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Розрахунок наданий для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі продажу на дату його укладання. Спеціальна пропозиція діє з 1 серпня по 31 вересня 2020 року. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату. Повний перелік опцій, що входить до кожної комплектації, уточнюйте у офіційного дилера Jaguar в Одесі.