Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

JAGUAR F-PACE ВІД 1 241 000 ГРИВЕНЬ*

Автомобілі в наявності

Найбільш практичний кросовер Jaguar, який поєднує в собі динаміку керування спортивним автомобілем та витончений дизайн із повсякденною практичністю та показники ефективності та економічності, як і повсякденні автомобілі. Кожна деталь автомобіля була технологічно довершена, тому подорож у F-PACE буде приємною, безпечною і, окрім того, ви будете завжди залишатися на зв’язку. Він має високу прохідність та місткий салон для щоденних потреб. F-PACE – це Jaguar для вас та вашої сім’ї.

Орієнтована вартість: від 1 241 000 гривень*
Відкрийте для себе насолоду від керування моделю F-PACE, за рахунок високої маневреності та використання технологічно довершених двигунів, що забезпечують ефективність та економічність.

СКОНФІГУРУЙТЕ СВІЙ F-PACE     ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ТЕСТ-ДРАЙВ

* Вартість автомобіля вказана для моделі F-PACE у базовій комплектації з врахуванням спеціальних умов придбання та із врахуванням додаткового обладнання. Розмір вигоди станом на 24.12.2019 року становить 142 450 гривень еквівалентний 5 500 євро за курсом розміщеним на winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість необхідно уточнювати у офіційного дилера Jaguar. Спеціальні мови діють з 1 по 31 січня 2020 року.