Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

JAGUAR I-PACE ВІД 1 673 000 ГРИВЕНЬ*

Автомобілі в наявності

Новий Jaguar I-PACE – електромобіль повністю на акумуляторних джерелах живлення (BEV), побудований з нуля, щоб дарувати ще більше можливостей. Захоплюючий дизайн підкреслюється вишуканим інтер'єром та практичністю кросовера. Функціональна повноприводна трансмісія забезпечує високу продуктивність при нульових викидах. Його новітні технології працюють безшумно. Він викликає захоплення, коли ви ним керуєте і коли ви просто за ним спостерігаєте. Його технології, інновації та можливості вражають, Новий I-PACE – найрозумніший у світі п'ятимісний спорткар.

Революційний дизайн I-PACE відповідає духу Jaguar і концепції I-PACE. Від яскраво виражених передніх колісних арок до заднього дифузора, кожний натхненний суперкаром елемент стилю, дозволяє I-PACE без спротиву прорізати повітря, щоб досягти максимальної швидкості та керованості.

Нова революційна решітка радіатора знижує опір, спрямовуючи повітря через вентиляційний отвір на капоті назовні, де потік проходить вздовж лінії даху, що вигнута для максимальної ефективності. Для того, щоб повітряний потік проходив гладко довкола всієї зовнішньої сторони, інтегровані висувні дверні ручки знаходяться на одному рівні з бортами авто.

Лінійне прискорення I-PACE відбувається миттєво, без затримки і переривань на перемикання передач. Його 400 к.с. пікових потужностей розжене вас від 0 до 100 км/год лише за 4,8 секунд. Задля спритності спортивного автомобіля акумулятор у 90 кВт-год розташовується в межах підлоги, між осями, забезпечуючи низький центр тяжіння та ідеальний розподіл ваги.

Електрична потужність є, за своєю природою, безшумною, але конструктори I-PACE пішли набагато далі, щоб зробити кросовер оазою спокою. Витончена інкапсуляція мотора блокує звук, тоді як радикальний дизайн I-PACE розроблений для мінімізації шуму вітру. Вторгнення зовнішнього шуму також зменшується за допомоги акустичного ламінування на передніх вікнах.

Переваги водіння I-PACE демонструє його динамічний дизайн. Використовуючи перевірену підвіску Jaguar із подвійним поперечним важелем попереду та інтегральну багатоважільну підвіску ззаду, він являє собою дійсно авто для водія. Довершене поєднання керованості, комфорту та вишуканості.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ТЕСТ-ДРАЙВ    ЗАМОВТЕ БРОШУРУ

* Вартість автомобіля вказана для моделі I-PACE у базовій комплектації з врахуванням спеціальних умов придбання та із врахуванням додаткового обладнання. Розмір вигоди станом на 24.12.2019 року становить 207 200 гривень еквівалентний 8 000 євро за курсом розміщеним на winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість необхідно уточнювати у офіційного дилера Jaguar. Спеціальні умови діють з 1 по 31 січня 2020 року.