Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

JAGUAR XF ВІД 1 212 000 ГРИВЕНЬ*

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати, а також низький рівень викидів, до 104 г/км. Під час руху полегшена передня подвійна підвіска поперечного важеля та задня підвіска системи Integral Link забезпечують найвищий рівень комфорту для пасажирів і бездоганну керованість для водія.
XF — це шлях неординарного вибору та розкоші. Це місце, де преміум-матеріали майстерно поєднані в дизайн, що створює абсолютний і всеосяжний комфорт. Де б ви не сиділи всередині салону, сучасний дизайн XF та його багате природне освітлення у поєднанні з вишуканою майстерністю створюють атмосферу м’якої витонченості.

Автомобіль Jaguar XF отримав нагороду у 5 зірок на церемонії Euro NCAP 2015 року, за результатами тестування рівня його безпеки.
Модель XF забезпечує надзвичайний рівень безпеки. Після проведення тестів автомобіль отримав найвищі бали в усіх категоріях, у тому числі «Пасажир» та «Пішохід». Наш автомобіль потрапив до переліку тих автомобілів з його сегменту, які отримали найбільше балів.
Автомобіль XF також пропонує декілька систем безпеки, у тому числі автономне екстрене гальмування, які дозволяють забезпечувати найвищий рівень безпеки.

* Вартість автомобіля вказана для моделі XF у комплектації Pure з врахуванням спеціальних умов придбання та із врахуванням додаткового обладнання. Розмір вигоди станом на 27.09.2019 року становить 226 100 гривень еквівалентний 8500 євро за курсом розміщеним на winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення. Остаточну вартість необхідно уточнювати у офіційного дилера Jaguar в Одесі. Спеціальні мови діють з 1 по 31 жовтня 2019 року.