Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR LAND ROVER ОДЕСА

skip.tertiary.navigation

КОМПЛЕКТ ПІДНІЖОК JAGUAR F-PACE ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОЮ

Стаціонарні підніжки
Фіксовані бічні підніжки спрощують посадку і висадку з автомобіля, а також полегшують доступ до багажника на даху. Елементи дизайну, такі як символіка Jaguar, оздоблення зі світлої нержавіючої сталі та гумова накладка проти ковзання, відмінно поєднуються зі стилем Вашого автомобіля.

Вартість: 40 455 гривень з ПДВ*
Спеціальна вартість: 20 930 гривень з ПДВ*

Електричні підніжки
Автоматичні висувні підніжки спрощують посадку в автомобіль і висадку з нього. Прибираються під пороги й автоматично висуваються при відкриванні дверей або натисканні відповідної кнопки на ключі. При закриванні дверей автоматично ховаються. Оснащені датчиком перешкод.

Вартість: 94 512 гривень з ПДВ*
Спеціальна вартість: 54 469 гривень з ПДВ*

За більш детальною інформацією, звертайтеся до фахівців дилерського центру
Будь ласка, зверніть увагу, що вартість вказана з ПДВ та вартістю робіт по встановленню аксесуарів.

* Ягуар. Ф Пейс. Зе арт оф перформанс. ТОВ «Віннер-Одеса», КОД ЄДРПОУ 32971096. Під вигодою мається на увазі надання спеціальної вартості на зазначені аксесуари від регулярної вартості аксесуарів. Вигода розповсюджується лише на пакет аксесуарів з встановленням, а не на його окремі складові. Термін дії пропозиції з 01.04.2019 р. до закінчення аксесуарів (комплектів підніжок) на складі. Вартість аксесуарів розраховується згідно міжбанківського курсу, що відображається на сайті http://www.winner.ua станом на 14.08.2019 р. (30.1 грн. за 1 Євро) та складає еквівалент 1808 Євро за комплект електричних підніжок та 665 Євро за комплект стаціонарних підніжок.