Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

НОВИЙ XF
CHEQUERED FLAG

Підкреслюючи титулований дизайн моделі XF.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

 • Викиди СO2, г/км
 • Усього 104 з механічною трансмісією
 • Усього 109 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • Від 4,0 з механічною трансмісією
 • Від 4,1 з автоматичною трансмісією
 • Викиди СO2, г/км
 • Усього 104 з механічною трансмісією
 • Усього 109 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • Від 4,0 з механічною трансмісією
 • Від 4,1 з автоматичною трансмісією

Модель XF закріпила успіх найбільш титулованих автомобілів бренду Jaguar. Володіючи неперевершеним поєднанням стилю та вмісту, XF втілює унікальне поєднання дизайну, динаміки та витонченості, створюючи таким чином автомобіль, який пропонує одразу і азарт, і продуктивність. Оснащений найновітнішими технологіями, XF подбає про вашу безпеку, взаємозв’язок і захоплення.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР XF

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

САЛОН

Оберіть преміальний седан Jaguar XF. Розкіш та винятковий драйв вам гарантовані.

НОВИЙ XF CHEQUERED FLAG

Яскрава інтерпретація спокусливого поєднання дизайну, динаміки та вишуканості моделі XF.

Checkered Flag пропонує унікальні бейджі, колеса та можливість обрати один з наших найбільш продаваних силових агрегатів, поєднуючи ексклюзивність з індивідуальним смаком.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ДОСКОНАЛОСТІ

XF – уособлення найкращого вибору та розкоші. Модель створено з преміум-матеріалів, які забезпечують витончений ягуарівський комфорт. Сучасний дизайн XF дозволяє насолоджуватися природним світлом у будь-якому місці салону, створюючи атмосферу невимушеної витонченості.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР

ЛЕГКИЙ, ІНТУЇТИВНИЙ, КЕРОВАНИЙ

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати, а також низький рівень викидів, до 104 г/км. Під час руху полегшена передня подвійна підвіска поперечного важеля та задня підвіска системи Integral Link забезпечують найвищий рівень комфорту для пасажирів і бездоганну керованість для водія.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХАРАКТЕРИСТИКИ

INCONTROL

Залишайтеся на зв’язку з усім світом разом з  інформаційно-розважальними системами Jaguar. Кожну модель XF у стандартній комплектації обладнано сучасною системою Touch. Система наступного покоління Touch Pro доступна в якості опціонального оновлення. Інтуїтивно зрозумілі, швидкі й бездоганно інтегровані технології Jaguar – це новітні рішення, які підносять  задоволення від їзди на новий рівень.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

НАГОРОДА У 5 ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Автомобіль Jaguar XF отримав нагороду у 5 зірок на церемонії Euro NCAP 2015 року, за результатами тестування рівня його безпеки.

Модель XF забезпечує надзвичайний рівень безпеки. Після проведення тестів автомобіль отримав найвищі бали в усіх категоріях, у тому числі «Пасажир» та «Пішохід». Наш автомобіль потрапив до переліку тих автомобілів з його сегменту, які отримали найбільше балів.

Автомобіль XF також пропонує декілька систем безпеки, у тому числі автономне екстрене гальмування, які дозволяють забезпечувати найвищий рівень безпеки.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

XF ДЛЯ БІЗНЕСУ

Проектуючи XF, ми врахували всі критерії сукупної вартості володіння автомобілем і досягнули дивовижних результатів: 34 тис. км пробігу або два роки між технічними обслуговуваннями. Нам вдалося знизити викиди CO2 до 104 г/км, а витрату пального до 4,0 л/100 км, забезпечивши XF місце серед лідерів свого класу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО XF ДЛЯ БІЗНЕСУ

ОБЕРІТЬ ОДНУ З П’ЯТИ МОДЕЛЕЙ

Знайдіть своє власне поєднання динамічних характеристик, продуктивності та розкоші в модельному ряді XF.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ XF

XF PURE

Сутність XF. Фокусування на водієві й неперевершена ефективність.

Вартість, від 1 567 188 грн.

XF PRESTIGE

Завдяки сучасним матеріалам та британській майстерності XF PRESTIGE підносить розкіш на безпрецедентний рівень.

Вартість, від 1 668 765 грн.

XF PORTFOLIO

Апофеоз розкоші та вишуканості XF.

Вартість, від 1 790 036 грн.

XF R-SPORT

Харизматичний спортивний стиль зі спортивним довершенням екстер’єру та спеціалізованими спортивними сидіннями.

Вартість, від 1 740 284 грн.

XF S

Характеристики справжнього спортивного автомобіля завдяки 3,0-літровому двигунові V6 з турбонагнітачем потужністю 340 к. с.

Вартість, від 2 282 373 грн.

Як зазначалося раніше, деякі з описаних функцій у додатку InControl можуть бути опціональними, а також залежати від країни продажу або типу трансмісії. Будь ласка, перегляньте інформацію на офіційному веб-сайті Jaguar вашої країни або зверніться до місцевого дилера Jaguar для отримання докладної інформації про наявність певних функцій, а також умов надання послуг у вашій країні. Деякі функції вимагають наявності SIM-карти з відповідним контрактом про надання послуг зв'язку, а також підписання подальшого контракту після закінчення демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях.