Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

XF

Експресивна зовнішність робить помітним XF на будь-якій дорозі. Справжній Ягуар.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

 • Викиди СO2, г/км
 • Усього 104 з механічною трансмісією
 • Усього 109 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • Від 4,0 з механічною трансмісією
 • Від 4,1 з автоматичною трансмісією
 • Викиди СO2, г/км
 • Усього 104 з механічною трансмісією
 • Усього 109 з автоматичною трансмісією
 • ВИТРАТА ПАЛЬНОГО У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ л/100 км
 • Від 4,0 з механічною трансмісією
 • Від 4,1 з автоматичною трансмісією

Модель XF уособлює успіх найтитулованіших автомобілів Jaguar. Демонструючи неповторне поєднання стилю й ідеї, XF втілює неповторне поєднання дизайну, динаміки і витонченості. Цей автомобіль бізнес-класу  одночасно потужний і витончений. XF сповнений найновіших технологічних рішень, які гарантують вам безпеку, безліч розваг та триматимуть на зв'язку з усім світом.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР XF

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

ЛЕГКИЙ, ІНТУЇТИВНИЙ, КЕРОВАНИЙ

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати, а також низький рівень викидів, до 104 г/км. Під час руху полегшена передня подвійна підвіска поперечного важеля та задня підвіска системи Integral Link забезпечують найвищий рівень комфорту для пасажирів і бездоганну керованість для водія.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХАРАКТЕРИСТИКИ

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ДОСКОНАЛОСТІ

XF – уособлення найкращого вибору та розкоші. Модель створено з преміум-матеріалів, які забезпечують витончений ягуарівський комфорт. Сучасний дизайн XF дозволяє насолоджуватися природним світлом у будь-якому місці салону, створюючи атмосферу невимушеної витонченості.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ІНТЕР'ЄР

INCONTROL

Залишайтеся на зв’язку з усім світом разом з  інформаційно-розважальними системами Jaguar. Кожну модель XF у стандартній комплектації обладнано сучасною системою Touch. Система наступного покоління Touch Pro доступна в якості опціонального оновлення. Інтуїтивно зрозумілі, швидкі й бездоганно інтегровані технології Jaguar – це новітні рішення, які підносять  задоволення від їзди на новий рівень.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

НАГОРОДА У 5 ЗІРОК У РЕЙТИНГУ EURO NCAP

Автомобіль Jaguar XF отримав нагороду у 5 зірок на церемонії Euro NCAP 2015 року, за результатами тестування рівня його безпеки.

Модель XF забезпечує надзвичайний рівень безпеки. Після проведення тестів автомобіль отримав найвищі бали в усіх категоріях, у тому числі «Пасажир» та «Пішохід». Наш автомобіль потрапив до переліку тих автомобілів з його сегменту, які отримали найбільше балів.

Автомобіль XF також пропонує декілька систем безпеки, у тому числі автономне екстрене гальмування, які дозволяють забезпечувати найвищий рівень безпеки.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

XF ДЛЯ БІЗНЕСУ

Проектуючи XF, ми врахували всі критерії сукупної вартості володіння автомобілем і досягнули дивовижних результатів: 34 тис. км пробігу або два роки між технічними обслуговуваннями. Нам вдалося знизити викиди CO2 до 104 г/км, а витрату пального до 4,0 л/100 км, забезпечивши XF місце серед лідерів свого класу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО XF ДЛЯ БІЗНЕСУ

ОБЕРІТЬ ОДНУ З П’ЯТИ МОДЕЛЕЙ

Знайдіть своє власне поєднання динамічних характеристик, продуктивності та розкоші в модельному ряді XF.

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ XF

XF PURE

Сутність XF. Фокусування на водієві й неперевершена ефективність.

Вартість, від 1 092 359 грн.

XF PRESTIGE

Завдяки сучасним матеріалам та британській майстерності XF PRESTIGE підносить розкіш на безпрецедентний рівень.

Вартість, від 1 199 024 грн.

XF PORTFOLIO

Апофеоз розкоші та вишуканості XF.

Вартість, від 1 442 439 грн.

XF R-SPORT

Харизматичний спортивний стиль зі спортивним довершенням екстер’єру та спеціалізованими спортивними сидіннями.

Вартість, від 1 278 339 грн.

XF S

Характеристики справжнього спортивного автомобіля завдяки 3,0-літровому двигунові V6 з турбонагнітачем потужністю 340 к. с.

Вартість, від 1 811 664 грн.

Як зазначалося раніше, деякі з описаних функцій у додатку InControl можуть бути опціональними, а також залежати від країни продажу або типу трансмісії. Будь ласка, перегляньте інформацію на офіційному веб-сайті Jaguar вашої країни або зверніться до місцевого дилера Jaguar для отримання докладної інформації про наявність певних функцій, а також умов надання послуг у вашій країні. Деякі функції вимагають наявності SIM-карти з відповідним контрактом про надання послуг зв'язку, а також підписання подальшого контракту після закінчення демонстраційного терміну, згідно з рекомендаціями вашого дилера. Якість мобільного зв’язку не може бути гарантована у всіх локаціях.