Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

ІНТЕР’ЄР

Салон F-PACE – це поєднання елегантності та спортивного стилю в надсучасному дизайні.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

СИДІННЯ ВОДІЯ

Для F-PACE пропонується широкий вибір ретельно підібраних варіантів шкіряного оздоблення та витончених текстур. Завдяки використанню першокласних матеріалів, інтер’єр салону F-PACE став одним із найкращих у своєму класі. Ви маєте можливість створити дизайн інтер’єру, що максимально точно відображатиме Ваш індивідуальний стиль.

РОЗКІШ ЧИ СПОРТ

В інтер’єрі нового F-PACE бездоганно поєднуються витончена елегантність та рішучий спортивний стиль. Обирайте з-поміж багатої гами розкішних кольорів та матеріалів оздоблення і створюйте власний дизайн інтер’єру.

РОЗКІШ

  • Сидіння з перфорованої шкіри Windsor кольору Siena Tan

Нахил для спорту

Touch for Sport

Rollover for Sport

СПОРТ

  • Спортивні сидіння із зернистої шкіри кольору Ebony/Pimento

Нахил до розкоші

Touch for Luxury

Rollover for Luxury

ЯКІСТЬ ТА МАЙСТЕРНІСТЬ

Інтер’єр салону F-PACE – один із найкращих у своєму класі. У ньому поєднуються сучасна британська майстерність, ретельно підібрані високоякісні матеріали, оздоблення зі шкіри преміум-класу та витончені декоративні вставки.

СТВОРІТЬ СВОЮ КОНФІГУРАЦІЮ F-PACE

Оберіть дизайн та конфігурацію F-PACE, які максимально відображатимуть Ваш стиль життя. Оберіть модель та двигун, а також ознайомтеся із широкою гамою кольорів, колісних дисків і не тільки.

ДЕКОРАТИВНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ САЛОНУ

Надайте персональних рис салону Вашого автомобіля, обравши опціональне регульоване декоративне підсвічування салону,** покликане створити багатий візуальний ефект та привітну, розслаблену атмосферу для пасажирів. Система підсвічування виділяє витончені деталі інтер’єру м’якими променями світла одного із десяти варіантів кольорової гами. Оберіть декоративне підсвічування салону F-PACE, що відповідає Вашому настрою в будь-який момент.

**Наявність обладнання залежить від ринку.

ЗАДНЯ ЧАСТИНА САЛОНУ

Для задніх пасажирів простір для ніг та колін становить 945 мм та 65 мм відповідно. У другому ряді достатньо місця для комфортного сидіння трьох дорослих, окрім того, задні сидіння обладнано функцією електрорегулювання нахилу спинки*, завдяки якій  ідеальна конфігурація досягається одним натисненням кнопки. ??

*Опційна характеристика. ??

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Оберіть один із наших варіантів скляних панорамних дахів*, Фіксований або Розсувний, що наповнять салон Вашого F-PACE природним світлом та подарують відчуття простору. Якщо Ви забажаєте створити більш усамітнену атмосферу, а також щоб уникнути перегрівання під сліпучими сонячними променями, до комплекту кожного панорамного даху входить завіса з електроприводом.

* Наявність скляного панорамного даху залежить від ринку та від конкретної моделі.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.