Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

I-PACE

Представляємо перший електричний автомобіль Jaguar SUV.

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ПЕРЕГЛЯДУ

Вартість, від

2 276 186 грн.

  • ПРИСКОРЕННЯ
  • 0-100 км/год за 4,8 секунд
  • ЗАПАС ХОДУ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ
  • 470 км WLTP**
  • *Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

Вартість, від

2 276 186 грн.

ЕЛЕКТРИЧНА ПОТУЖНІСТЬ ДВА ЕЛЕКТРОДВИГУНИ

Замість двигуна I-PACE оснащено ефективним та компактним електродвигуном, потужністю в 400 к.с. та 696 Нм. Також він забезпечує повний привод (AWD).

Батарея

Акумулятор I-PACE на 90 кВт-год замінює паливний бак. Його літій-іонні мікросхеми з високою енергетичною щільністю зберігають енергію автомобіля.

ЗАРЯДКА

Заряджання I-PACE зручне і безпечне. Зовсім безпечно заряджати авто під дощем або навіть під час стоянки на снігу, оскільки система заряджання повністю автономна. Роз'єм для заряду акумуляторної батареї непомітно розташований на арці переднього колеса, а порт заряджання забезпечує доступ за всіма загальними міжнародними стандартами заряджання. Функція Timed Charging дозволяє встановлювати точний час заряджання за допомогою сенсорного екрана. Це дає вам змогу скористатися перевагами менших тарифів на електроенергію.

JAGUAR I-PACE: ДЕТАЛІ | Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR I-PACE: ДЕТАЛІ

ВІДСТАНЬ НА ОДНОМУ ЗАРЯДІ

Одного повного заряду вистачає на відстань 470 км згідно випробувань WLTP циклу*.

*Показники наведені для NEDC та для нового WLTP тестових циклів водіння. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності. Фактичні дані та загальні дані продуктивності електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Швидкість на рівні спортивного автомобіля досягається за рахунок миттєвого крутного моменту та повного приводу I-PACE. Розганяється до 100 км/год електрокар набирає швидкості за 4,8 секунди.

БАТАРЕЯ

Акумулятор автомобіля I-PACE ємністю 90 кВт складається з літій-іонних елементів високої енергетичної ємності. Його структура та найсучасніша система контролю температури сприяють довгостроковій роботі та підтримці максимальної потужності.

ПОТУЖНІСТЬ

I-PACE рухається за рахунок двох синхронних електродвигунів з постійними магнітами. Подібно до технології, що притаманна гоночному автомобілю I-TYPE Formula E, ці двигуни характеризуються потужністю 400 к. с. і 700 Нм крутного моменту.

ГАБАРИТИ

I-PACE компактний ззовні та просторий всередині – п'ять сидінь, значний об'єм заднього багажного відділення складає більше 1453 літрів та під капотом – 27 літрів.

ЗАРЯДКА

Завдяки швидкому заряджанню з постійним струмом 50 кВт, який можна знайти на більшості громадських станцій зарядки, - I PACE може зарядитись до 270 км запасу ходу за годину *.

*Фактичний час зарядки може відрізнятися залежно від умов навколишнього середовища та наявної установки зарядних станцій.

Захоплення від навколишнього світу та водіння, легший спосіб життя та спілкування, як ніколи раніше - I-PACE - найзручнішийу світі п'ятимісний спорткар. Уже сьогодні має стати Вашим.

ОГЛЯД ІНТЕР’ЄРУ I-PACE

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ

НАТИСНІТЬ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ

ВІДСТАНЬ ТА ЗАРЯДКА

Незалежно від того, це ваш перший чи черговий електричний транспортний засіб, дізнайтеся, як Jaguar I-PACE ідеально вписується у ваш спосіб життя, за допомогою нашого калькулятора відстані та опитувальника на тему зарядки.

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ

Власники I-PACE можуть користуватись всіма фінансовими перевагами, що пропонує електричний транспортний засіб.  Додаткові переваги, які роблять щоденне водіння більш зручним та економічно ефективним, можуть включати в себе державні субсидії, знижений дорожній податок, знижені міські тарифи та легкий доступ до доріг з великою завантаженістю.

ГОНКА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

Jaguar прагне створювати електромобілі, які однаково вражають і тих, хто керує ними, і тих, хто спостерігає. Ягуар приймає участь у чемпіонаті Formula E з 2016 року, а в 2018 році Jaguar запустить власну гоночну серію I-PACE eTROPHY. Це перші в світі міжнародні змагання, в яких будуть приймати участь автомобілі серійного виробництва. Новий етап перегонів за інноваціями розпочато.

БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРИЧНІ АВТОМОБІЛІ

NEDC (Новий європейський цикл водіння) – це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів у пасажирських транспортних засобах у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) – це новий процес, який поетапно починається з 2017 року: вимірює паливо, споживання енергії, діапазон і викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Призначений для тестування автомобілів з опційним обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань та профілю водіння. Цифри наведені для NEDC та для нових випробувань циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності.

Дані про продуктивність не застосовуються до моделей, що продаються в Китаї.

Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.