Skip primary navigation

Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

skip.tertiary.navigation

Кожен Jaguar дарує неповторні, не схожі на інші автомобілі, відчуття під час водіння. І перехід на електричну енергію ніяк не змінює цього відчуття. Побудований з нуля, новий Jaguar I-PACE є автомобілем з повністю електричним акумулятором (BEV). Jaguar I-PACE - це найзручніший у світі п'ятимісний спортивний автомобіль.

ВИРАЗНИЙ ЕКСТЕР’ЄР

З надзвичайними пропорціями, яких вдалось досягнути завдяки електричним технологіям, I-PACE переносить виразні ключові елементи дизайну автомобілів Jaguar у нову еру.

ДОДАТКОВІ СТИМУЛИ

Власники I-PACE можуть користуватися всіма фінансовими перевагами, що пропонує електротранспортний засіб. Додаткові стимули, які роблять щоденне водіння більш зручним та економічно ефективним, можуть включати себе державні субсидії, знижений дорожній податок, знижені міські тарифи та легкий доступ до смуг високого заселення транспортних засобів.

JAGUAR I-PACE: ДЕТАЛІ | Jaguar Land Rover Одеса, официальный дилер автомобилей Ягуар

JAGUAR I-PACE: ДЕТАЛІ

ЗАПАС ХОДУ

JAGUAR I-PACE має запас бігу більше ніж 500 км. Цю відстань автомобіль може проїхати без підзарядки.*

Їздовий випробувальний цикл NEDC

ДИНАМІКА

Моментальний крутний момент, система повного приводу та аеродинамічний дизайн дозволяють JAGUAR I-PACE досягати прискорення спортивного автомобіля, розганяючись до 100 км/год за 4 секунди.*

АКУМУЛЯТОР

Такий запас ходу I-PACE став можливим завдяки літій-іонному акумулятору ємністю 90 кВт.*

ПОТУЖНІСТЬ

З моментальним крутним моментом на рівні 700 Н·м два електричні двигуни JAGUAR I-PACE разом забезпечують потужність у 400 к. с.*

РОЗМІРИ

5 повноцінних місць
Об’єм багажного відділення у задній частині: 530 літрів
Об’єм багажного відділення у передній частині: 36 літрів
Розміри: 4680 мм(довжина) x 1560 мм (висота) x 1890 мм (ширина)*

ЗАРЯДКА

Акумулятор JAGUAR I-PACE можна зарядити на 80 % за 90 хвилин завдяки пристрою для прискореної зарядки постійного струму ємністю 50 кВт.*

 

 * Всі дані про прискорення, потужність, швидкість, запас ходу та зарядку є розрахунками виробника щодо найкращих показників доступних на момент публікації. Серійні автомобілі будуть протестовані та сертифіковані перед їх випуском. Усі офіційні дані будуть доступні до того, як клієнти почнуть оформляти замовлення на новий автомобіль.

 

Захоплення від навколишнього світу та водіння, легший спосіб життя та спілкування, як ніколи раніше - I-PACE - найзручнішийу світі п'ятимісний спорткар. Уже сьогодні має стати Вашим.

ГОНКА ЗА ІННОВАЦІЯМИ

Jaguar прагне створювати електромобілі, які однаково вражають і тих, хто кермує, і тих, хто спостерігає. Ягуар бере участь у чемпіонаті Formula E з 2016 року, і в 2018 році I-PACE eTROPHY стане першою у світі всесвітньою виробничою міжнародною гоночною серією. Jaguar знову запускає чемпіонат "Гонки на шляху до інновацій", щоб творити нову історію.

ПОТУЖНІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

JAGUAR I-PACE створювався, щоб подарувати водіям незабутні враження. Про це свідчить вражаючи швидке прискорення та інтуїтивні технології. 

ПРОСТОРИЙ ІНТЕР’ЄР

Інтер’єр JAGUAR I-PACE тішить своєю просторістю та стилем, як у спортивного авто. За відсутності у автомобілі двигуна внутрішнього згорання салон став дуже просторим з 5 повноцінними місцями та великим простором для ніг пасажирів на задніх сидіннях. У салоні кожен відчує хист Jaguar до дизайну та бездоганної майстерності. 

ПЕРЕГОНИ, ЩО НАДИХАЮТЬ НА СТВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙ

Jaguar прагне створювати найбільш бажані потужні електричні автомобілі. Саме тому наша команда бере участь у Чемпіонаті Формули-Е. Перегони у Формулі-Е для нас - це чудовий майданчик для випробувань, які дозволять значно удосконалити технологію електричних автомобілів.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПЕРЕГОНИ JAGUAR

NEDC (Новий європейський цикл водіння) - це попередній цикл водіння, який використовується для вимірювання споживання палива та викидів у пасажирських транспортних засобах у Європі. WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) - це новий процес, який поетапно починається з 2017 року: вимірює витрату палива, споживання енергії, діапазон і викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Використовується для тестування автомобілей з опційним обладнанням і вимагає більш жорсткої процедури випробувань і профілю водіння. Цифри наведені для NEDC і для нових випробувань циклу WLTP. Різниця в цифрах пояснюється зміною способу тестування автомобілів, а не зниженням продуктивності.

Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність EV можуть відрізнятися залежно від характеристик водіння та умов навколишнього середовища.

Дані про продуктивність не застосовуються до моделей, що продаються в Китаї.

Описані особливості можуть бути опційними або залежними від ринку. Будь ласка, зверніться до сторінки вашої країни веб-сайту Jaguar або до місцевого дилера Jaguar, щоб уточнити деталі щодо наявності та умов для вашої країни. Для деяких функцій потрібна відповідна SIM-карта з відповідним контрактом на передачу даних, який вимагатиме додаткової підписки після першого терміну, про що повідомляє ваш дилер. Мобільний зв'язок не може бути гарантованим у всіх місцях. Інформація та зображення, що відображаються на цій веб-сторінці щодо технологій, включаючи екрани або послідовності, підлягають оновленню програмного забезпечення, управління версіями та інших системних/візуальних змін залежно від обраних параметрів. Водій може користуватися всіма можливостями автомобіля лише в тому випадку, якщо це безпечно для нього. Водії повинні переконатися, що вони повністю контролюють транспортний засіб.